№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Тест на беременность DUET струйный

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Тест на беременность DUET струйный
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Инд Диагностик Инк (Канада)
Состав:
не указан.

Инструкция Тест на беременность DUET струйный Показать полностью

DUET - струменевий тест для раннього визначення вагітності

DUET - ультрачутлива струменевий тест для визначення вагітності вже через 7 днів з моменту запліднення (до затримки менструації).

Принцип тесту полягає у визначенні хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ) в сечі. Цей гормон виробляється хорионом (майбутньою плацентою) плодового яйця і в деяких кількостях (10 мМО / мл і вище) з'являється в сечі вже через 7 днів після зачаття, коли запліднена яйцеклітина прикріплюється до стінки матки і починає розвиватися, що і проявляється виділенням «гормону вагітності ». Надалі, у міру розвитку вагітності, рівень ХГЧ продовжує рости до 10-11 тижня вагітності, а потім поступово знижується. Ранкова сеча за рахунок своєї підвищеної концентрації містить найбільшу кількість ХГЧ.

Основна перевага тесту DUET полягає в підвищеній чутливості - 10 ммоль / мл. Така ультрачутливість дозволяє за допомогою тесту визначити факт вагітності вже через 7 днів з моменту зачаття (5-7 днів до моменту затримки менструації) в умовах нормальної вагітності, без патологій.

Крім того, тестування можна проводити в будь-який час доби.

Формат струменевого тесту - найбільш сучасний і забезпечує DUET виняткову зручність при використанні, так як немає необхідності збирати сечу. Тест потрібно просто підставити під струмінь сечі і вже через 5 хвилин отримати результат.

Рекомендований Асоціацією акушерів-гінекологів України.

Тест DUET був визнаний кращим на ринку України і отримав нагороди «Фаворит Успіху 2009», «Фаворит Успіху 2010» та «Фаворит Успіху 2011» в номінації «Тести на вагітність».

С Тест на беременность DUET струйный покупают

Здоровье, дарованное природой