№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
 • да, устраивают
 • цены приемлемые, но есть дешевле
 • дорого, но устраивают
 • нет, не устраивают

Спираль Мультилоуд Сu (радиопак) 375

 1. Главная
 2. »
 3. Товар
Спираль Мультилоуд Сu (радиопак) 375
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Мультилан (Ирландия)
Состав:
не указан.

Инструкция Спираль Мультилоуд Сu (радиопак) 375 Показать полностью

Спіраль Мультілоад (Multiload CU-375)

Склад і форма випуску

Внутрішньоматкове протизаплідний засіб з гнучкими плічками, виконане з високоякісного поліетилену, етилен вініл ацетат кополимеру і барію сульфату в співвідношенні 44/36/20. Мідна дротова спіраль, навита навколо стрижня, має загальну площу поверхні міді 375 кв.мм. Монофіламентна нейлонова нитка прикріплена до стрижня. Довжина стрижня - 35 мм. Все спіралі мають однакові розміри. Стандартний тип ВМС призначений для використання жінкам, у яких довжина матки, виміряна зондом, становить від 6 до 9 см.

Фармакологічна дія

Контрацептивний. Механізм контрацептивного дії ВМС пов'язаний з первинним впливом на сперму, блокирующем її здатність до запліднення яйцеклітини. Препарат викликає місцеву реакцію, яка в свою чергу веде до підвищення активності лізосом і іншим асептичним запальним змінам, які надають спермицидное дію. Мідь сама має контрацептивними властивостями, пов'язаними окисленням атомів міді і послідовним розчиненням оксидів у внутрішньоматкової середовищі. Мідь не тільки покращує ефективність ВМС, а й робить її стрижень непроникним для рентгенівських променів. Гнучкі бічні елементи фіксують ВМС в максимально високому положенні, упираючись в дно матки, але абсолютно не розтягуючи її внутрішню порожнину.

Взаємодія з організмом

При використанні внутрішньоматкового контрацептиву Мультілоад відбувається окислення атомів міді і послідовне розчинення оксидів у внутрішньоматкової середовищі. Вивільняється 30 мікрограм міді на добу. Це не викликає збільшення концентрації міді при аналізі крові і не повинна збільшувати рівень церулоплазміну, оскільки сумарна кількість міді, що вивільняється ВМС, становить лише одну соту загальної кількості міді, що надходить в організм з їжею.

Показання до застосування

 •   Контрацепція внутрішньоматкова.

Спосіб застосування та дози

Внутрішньоматкова спіраль Мультілоад призначена для використання один раз і вводиться тільки лікарем-гінекологом. Тривалість перебування ВМС в порожнині матки не повинна перевищувати 5 років.

 • Оптимальний час введення ВМС - останні дні менструації або перші дні після її закінчення. Це робиться для того, щоб виключити можливість використання ВМС на тлі існує не діагностованою вагітності.
 • Після штучного спіраль аборту вводять відразу (через 10 хвилин) або не раніше ніж через 6 тижнів.
 • Після нормальних самовільних пологів - відразу (через 10 хвилин) або через 6 тижнів.
 • Після кесаревого розтину - не раніше ніж через 12 тижнів.

Протипоказання:

 • злоякісні пухлини тіла або шийки матки;
 • маткові кровотечі неуточненої етіології;
 • вагітність або підозра на неї;
 • позаматкова вагітність в анамнезі або наявність факторів для її виникнення (сальпінгіт, ендометрит, тазовий перитоніт (запалення очеревини);
 • вроджені чи набуті аномалії будови тіла або шийки матки;
 • значний або множинний фіброміоматоз, що супроводжується рясними кровотечами;
 • гіперплазія ендометрію;
 • дисплазія шийки матки;
 • інфекційні захворювання статевих органів (за винятком кандидозу);
 • запальні захворювання органів малого таза (ЗЗОМТ) в даний час або рецидивні ВЗОМТ в анамнезі;
 • інфекції, що передаються переважно статевим шляхом, протягом останніх 12 місяців (за винятком бактеріального вагінозу, кандидозу, рецидивуючого герпесу, вірусних інфекцій, гепатиту В, цитомегаловірусної інфекції);
 • період менше 3 місяців після інфікованого аборту;
 • підвищена сприйнятливість до міді.

Вагітність і лактація

Препарат протипоказаний при вагітності або підозрі на неї. Рекомендується поінформувати пацієнтку про необхідність звертатися до лікаря негайно в разі порушень менструального циклу або при підозрі на вагітність. ВМС краще оберігає від маткової, ніж від позаматкової вагітності, проте підтверджено, що ризик настання останньої також знижується в результаті використання ВМС. Якщо, не дивлячись на наявність ВМС в матці, жінка завагітніла, необхідно визначити, чи є вагітність маткової або позаматкової.

У разі виникнення маткової вагітності проводять якомога швидше витяг ВМС, якщо це можливо (термін вагітності менше 12 тижнів). Якщо ж витяг ВМС неможливо (термін вагітності більше 12 тижнів), і жінка наполягає на збереженні вагітності, необхідно здійснювати ретельне спостереження за перебігом вагітності у зв'язку з небезпекою розвитку септичного аборту і ускладнення його сепсисом. Якщо ВМС залишається в матці протягом всієї вагітності, вона зазвичай не виходить інакше під час пологів. Немає даних про те, що перебування ВМС в матці протягом всієї вагітності може призвести до вроджених дефектів або пороків розвитку у немовлят.

Спіраль Мультілоад можна вводити жінкам в період грудного вигодовування. Однак, за припущеннями деяких дослідників, є деяке збільшення ризику перфорації матки в період годування, тому введення ВМС треба виконувати з особливою обережністю.

Особливі вказівки

Не рекомендується застосовувати або потрібно використовувати з обережністю ВМС у пацієнток з вадами серця (збільшується ризик підгострого бактеріального ендокардиту, що вимагає проведення профілактичного курсу антибіотикотерапії перед введенням і видаленням ВМС), анемією, метрорагії або гіперменорея, вираженої дисменореей, з попередніми оперативними втручаннями на матці ( за винятком кесаревого розтину), з порушеннями процесів згортання крові (такі як при прийомі антикоагулянтів), з епілепсією (небезпека виникнення суд Орог під час використання ВМС), при хворобі Коновалова-Вільсона, при незначному фіброміоматозе, при гострих або рекурентних інфекціях нижніх відділів сечостатевих шляхів, а також у пацієнток, які тривалий час отримують ГКС, НПЗП, імунодепресанти.

Не рекомендується використовувати ВМС жінкам, які мають декількох статевих партнерів.

Перед введенням ВМС проводять ретельне обстеження пацієнтки, включаючи гінекологічний огляд і дослідження вагінального мазка, з метою виключення можливих протипоказань для використання ВМС. Після використання ВМС треба провести обстеження через 1 місяць і потім виробляти необхідні обстеження регулярно 1 раз в 6 місяців.

Протягом декількох місяців після введення ВМС існує підвищений ризик розвитку інфекційно-запальних захворювань органів малого таза. Тому не родили жінкам, а також жінкам, які нещодавно перенесли інфекції органів малого таза, застосовувати ВМС треба тільки після ретельної оцінки передбачуваної користі і можливого ризику. У разі виникнення симптомів інфекційно-запальних захворювань органів малого таза після використання ВМС в легких випадках треба почати лікування антибіотиками, і, якщо протягом 24 годин ніякої позитивної динаміки не спостерігається, треба видалити ВМС, в більш складних випадках ВМС треба видалити до початку курсу антибіотикотерапії .

Показання для вилучення ВМС

Вагітність, інфекційно-запальні захворювання органів малого таза, виражені і безперервні маткові кровотечі або переймоподібні болі в низу живота, перфорація тіла або шийки матки, часткове зміщення ВМС в цервікальний канал, транслокація ВМС в черевну порожнину.

Застосування ВМС в порожнині матки може бути ефективним заходом попередження вагітності після статевих зносин, що сталося без використання засобів контрацепції, в тому випадку, якщо статеві зносини відбулося не більше ніж за 120 годин до введення ВМС. В цьому випадку треба пам'ятати підвищений ризик інфікування органів малого таза, пов'язаний з терміновим введенням ВМС. Це особливо важливо у випадках згвалтування. Жінки, які отримують тривалу терапію ГКС, НПЗП або імунодепресантами, повинні використовувати інші методи контрацепції. При проведенні короткого інтенсивного лікування цими препаратами треба проінструктувати пацієнтку про необхідність використання додаткових методів контрацепції в період проведення терапії.

ЯМР-дослідження і лікувальна діатермія (короткохвильова і мікрохвильова) при застосуванні нормальних терапевтичних режимів не чинять дії на ВМС.

Лікарська взаємодія

Тривала терапія ГКС, НПЗП, імунодепресантами в період використання ВМС може знижувати її контрацептивний дію за рахунок дії на асептичне запалення, що виникає в матці у відповідь на введення ВМС. Тетрацикліни можуть знижувати ефективність мідь-містять ВМС.

Умови та термін зберігання

Спіраль необхідно зберігати в нерозпечатаній упаковці, в сухому місці при температурі не більше 30 ° C. Термін зберігання - 4 роки.

С Спираль Мультилоуд Сu (радиопак) 375 покупают

Здоровье, дарованное природой