№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Тест на беременность Sezam высокая чувствительность кассета

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Тест на беременность Sezam высокая чувствительность кассета
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Ай Эн Ди Диагностик
Состав:
не указан.

Инструкция Тест на беременность Sezam высокая чувствительность кассета Показать полностью

SEZAM - ультрачутлива тест-касета для раннього виявлення вагітності

SEZAM - ультрачутлива тест-касета для визначення вагітності вже через 7 днів з моменту запліднення (до затримки менструації).

Принцип тесту полягає у визначенні хоріонічного гонадотропіна людини (ХГЧ) в сечі. Цей гормон виробляється хоріоном (майбутньою плацентою) плідного яйця і в деяких кількостях (10 мМО/мл і вище) з’являється в сечі вже через 7 днів після зачаття, коли запліднена яйцеклітина прикріплюється до стінки матки і починає розвиватись, що і проявляється виділенням «гормону вагітності». В подальшому, по мірі розвитку вагітності, рівень ХГЧ продовжує рости до 10-11 тижня вагітності, а потім поступово знижується. Ранкова сеча за рахунок своєї підвищеної концентрації містить найбільшу кількість ХГЧ.

Основна перевага тесту SEZAM полягає в підвищеній чутливості - 10 мМ/мл. Така ультрачутливість дозволяє за допомогою тесту визначити факт вагітності вже через 7 днів з моменту зачаття (5-7 днів до моменту затримки менструації) за умов нормальної вагітності, без патологій.

Окрім того, тестування можна проводити в будь-який час доби.

Формат тест-касети виключає можливість помилки при проведенні тестування і забезпечує SEZAM виняткову точність результатів. У пластиковому корпусі  знаходиться мембрана з нанесеними антитілами та два віконця: для внесення зразку та зчитування результату. У комплекті з тестом є піпетка, за допомогою якої слід відміряти 3 краплі сечі і капнути в зазначене віконце на тест-касеті. Результат перевіряється через 3 хвилини. Для додаткової зручності до кожного тесту SEZAM  додається ємкість для збору сечі.

С Тест на беременность Sezam высокая чувствительность кассета покупают

Здоровье, дарованное природой