№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Септолете плюс ментол пастилки №9

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Септолете плюс ментол пастилки №9
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: KRKA
Состав:
Цетилпиридиния хлорид, 1мг
Бензокаин, 5мг

Инструкция Септолете плюс ментол пастилки №9 Показать полностью

Септолете® плюс

Septolete® plus

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: 1 пастилка містить 1 мг цетилпіридину хлориду у вигляді моногідрату і 5 мг бензокаїну;

допоміжні речовини: левоментол, олія м’яти перцевої, мальтит рідкий, мальтит (E965), маніт (Е421), гліцерин, олія рицинова, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, барвник патентований синій V (Е131), титану діоксид (Е171), капол 600 Фарма, повідон.

Лікарська форма.
Пастилки.

Блискучі, двоопуклі пастилки круглої форми, блакитного кольору.

Назва і місцезнаходження виробника.
КРКА, д.д., Ново место, Словенія.

Шмар’єшка цеста 6, 8501 Ново место, Словенія.

Фармакотерапевтична група.
Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла. Антисептики.

Код АТС R02А А06.

Фармакологічні властивості.

Пастилки Септолете плюс чинять бактерицидну, фунгіцидну та місцеву анастезуючу дію.

Цетилпіридину хлорид – антисептик, що належить до групи четвертинних амонієвих сполук. Діє як катіоноактивний детергент. Четвертинні амонієві сполуки зв’язуються з цитоплазматичною мембраною бактеріальної клітини, проникаючи крізь її поверхню. Внаслідок чого відбувається збільшення проникності цитоплазматичної мембрани щодо низькомолекулярних сполук, головним чином, до іонів калію. Проникаючи в середину клітини, четвертині амонієві сполуки порушують її функції та у результаті чого спричиняють загибель бактеріальної клітини. За таким механізмом цетилпіридину хлорид виявляє свою бактерицидну, віруцидну та фунгіцидну активність. Таким чином, він пом’якшує запалення в глотці і роті і, перш за все, запобігає розвитку більш серйозних бактеріальних запалень.

Бензокаїн – місцевий знеболювальний засіб, призначений для зменшення болю, який часто супроводжує запальні процеси в порожнині рота та глотці. Така дія обумовлена здатністю бензокаїну блокувати проведення імпульсів по нервах, включаючи провідність больових нервів. Блокування нервової провідності відбувається завдяки зниженню проникності мембрани нервової клітини до іонів натрію.

Пастилки Септолете плюс містять мальтит і маніт. Вони не містять цукру, необхідного для росту бактерій. Пастилки Септолете плюс можуть приймати хворі на діабет. Такі пастилки не спричиняють карієсу, а їх антисептична дія значно вища, ніж дія таблеток на цукровій основі.  

Показання для застосування.
Симптоматичне лікування захворювань горла та глотки (ларингіт, перші прояви ангіни, фарингіт), порожнини рота (стоматит, гінгівіт), при застуді та грипі.

Протипоказання.
Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Дітячий вік до 6 років.  

Особливі застереження.

Не слід перевищувати рекомендовані дози та тривалість лікування.

Пастилки Септолете плюс не рекомендується застосовувати при наявності відкритих ран у роті через уповільнення загоєння внаслідок дії цетилпіридину хлориду.

При тяжких інфекціях, що супроводжуються високою температурою, головним болем, блюванням, пацієнту необхідно звернутися до лікаря, особливо у тих випадках, коли стан не покращується протягом трьох днів.

Пацієнти з цукровим діабетом повинні враховувати те, що у кожній пастилці міститься приблизно 1 г мальтиту. Для метаболічного розпаду мальтиту потрібен інсулін, але через повільний гідроліз і абсорбцію у шлунково-кишковому тракті глікемічний індекс не великий. Енергетична цінність мальтиту (10 кДж/г, або 2,4 ккал/г) значно нижча, ніж енергетична цінність сахарози.

Застосування з їжею та напоями. Пастилки Септолете плюс не рекомендується вживати разом із молоком, оскільки молоко знижує протимікробну активність цетилпіридину хлориду.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Через недостатність інформації про безпеку цього препарату у період вагітності або годування груддю його не рекомендується застосовувати вагітним і жінкам, які годують груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції  при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Пастилки Септолете плюс не впливають на здатність керувати автомобілем або працювати з іншими механізмами.

Діти. Пастилки Септолете плюс містять поліоли, високі дози яких можуть спричинити діарею, особливо у дітей. Препарат протипоказаний дітям віком до 6 років.

Спосіб застосування та дози.
Пастилку слід розсмоктувати в порожнині рота до повного розчинення. Дорослі і діти старше 12 років приймають по 1 пастилці через кожні 2-3 години, але не більше ніж 8 пастилок на добу.

Діти віком від 6 до 12 років приймають по 1 пастилці через кожні 4 години, але не більше ніж 4 пастилки на добу.

Тривалість застосування препарату залежить від перебігу захворювання і зазвичай становить від 3 до 7 днів.

Передозування.
При застосуванні доз, які значно перевищують рекомендовані, можуть спостерігатися шлунково-кишкові розлади: нудота, блювання та діарея, особливо у дітей. Бензокаїн може спричинити метгемоглобінемію, тоді як цетилпіридину хлорид може спричиняти нудоту та блювання через подразнення слизової оболонки шлунково-кишкового тракту. Лікуваня симптоматичне.

Побічні ефекти.

Порушення з боку шлунково-кишкового тракту: рідко може спостерігатися нудота та інколи діарея.

Порушення з боку імунної системи: дуже рідко можуть спостерігатися алергічні реакції, особливо у людей з гіперчутливістю до будь-якого компонента препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.
Не досліджена.

Термін придатності.

 2 роки. Препарат не слід застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови зберігання.
Зберігати при температурі не вище 25 °С в захищеному від вологи та світла місці.

Зберігайте в  недоступному для дітей  місці.

Упаковка.

По 9 пастилок у блістері, по 2 блістери в картонній коробці.

По 10 пастилок у блістері, по 3 блістери в картонній коробці.

Категорія відпуску.
 Без рецепта.

С Септолете плюс ментол пастилки №9 покупают

Здоровье, дарованное природой