№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Спейсер АэроЧамбер Плюс ингалятор детский

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Спейсер АэроЧамбер Плюс ингалятор детский
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: ГлаксоСмитКляйн Экспорт (Великобритания)
Состав:
не указан.

Инструкция Спейсер АэроЧамбер Плюс ингалятор детский Показать полностью

АероЧамбер плюс спейсер інгалятор дитячий

Бебіхалер Аеро Чамбер Плюс, AeroChamber Plus - спейсер з лицьової маскою для інгаляцій при астмі для дитини 1-5 років.

Компанія «ГлаксоСмітКляйн» представляє в Україні новий засіб доставки - спейсер аерочамбер Плюс, який завдяки наявності маски може використовуватися у дітей з перших днів життя.

Ця новинка є актуальною також для маленьких пацієнтів, що зазнають труднощі з правильною методикою застосування ДАІ, недотримання якої призводить до небажаних ефектів. Для дітей у віці молодше 4 років рекомендовано використання ДАЇ з спейсерів з лицьової маскою

Спейсер аерочамбер Плюс розроблений спеціально для того, щоб вирішити більшість проблем, пов'язаних з неправильною технікою застосування ДАІ. Використання аерочамбер Плюс дозволяє знизити орофарингеальним диспозицію препарату: менша кількість часток аерозолю затримується в ротоглотці, гортані і трахеї, а більше - досягає нижніх дихальних шляхів (завдяки наявності клапана і діафрагми в цьому спейсерами).

Виконуючи роль езервуара, він уповільнює швидкість струменя аерозолю, завдяки чому елімінуються великі його частки (понад 4,7 мкм), які є нереспірабельной фракцією і не здатні проникати в нижні дихальні шляхи.

Аерочамбер сприяє тому, щоб препарат досяг нижніх відділів дихальних шляхів

Чутливий клапан вдиху в аерочамбер Плюс відкривається при мінімальному зусиллі вдиху (клапан слабкого потоку) і закривається при видиху, сприяючи затримці препарату усередині камери до подальшого вдиху.

Крім того, аерочамбер Плюс оснащений комфортними маскою для особи, яка забезпечує щільне прилягання, завдяки чому підвищується ефективність використання ДАІ. Ця герметична маска не містить латексу і виготовлена ​​з медичного силікону, що знижує ризик роздратування шкіри обличчя.

Аеродинамічна камера зроблена з полімерного сплаву з оптимальними характеристиками міцності і еластичності, що дозволяє отримати дрібнодисперсні частинки і сприяє перебуванню лікарського засобу в підвішеному стані.

Ще один важливий компонент аерочамбер Плюс - універсальний адаптер.

Аерочамбер Плюс володіє універсальним адаптером, який призначений для більшості ДАІ

Яскраві кольори, використані в дизайні спейсера аерочамбер Плюс, привертають увагу маленьких пацієнтів, а веселий і доброзичливий АероМедвежонок завжди готовий прийти на допомогу - наочна інструкція із застосування спейсера нанесена на камеру аерочамбер.

С Спейсер АэроЧамбер Плюс ингалятор детский покупают

Здоровье, дарованное природой