№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Тест на кетоны в моче №50 CITOLAB К

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Тест на кетоны в моче №50 CITOLAB К
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: ДиФиАЙ (Корея)
Состав:
не указан.

Инструкция Тест на кетоны в моче №50 CITOLAB К Показать полностью

Тест-смужка CITOLAB K для визначення кетонів №50

Тест-смужки для визначення кетонів (ацетону) в сечі, так званий ацетонтести (тест на ацетон в сечі). Тест-смужки для аналізу показників в сечі є тверді пластикові смужки (готовий лабораторний реактив на пластиковій основі), на які нанесені реагенти. Тест-смужки упаковані разом з сорбентом для поглинання вологи в пластикову ємність з гвинтовим ковпачком. Смужки готові до застосування і не вимагають підготовки для проведення аналізу. Результати виходять з помщью безпосереднього порівняння випробувальної індикаторної смужки з кольоровим блоком, нанесеним на етикетку контейнера.

Для отримання результату не потрібні спеціальні розрахунки або лабораторні інструменти. Індикаторна смужка використовується тільки 1 раз! До них не можна торкатися руками.

Умови зберігання

Зберігати тест-смужки слід при температурі в діапазоні від 15 до 30 оС, не доступними до прямих сонячних променів. Всі невикористані смужки слід зберігати в орігінпльной упаковці. Контейнер не відкривати до тих пір, поки не буде проведено аналіз. Зберігати розкриту упаковку слід не більше 90 днів.

УВАГА! Перш, ніж використовувати тест-смужки для аналізів "самотест", уважно ознайомтесь з інструкцією. Тільки правильне використання тестів гарантує достовірний результат аналізу.

Виробник: DFI Co. Ltd., Корея. 

С Тест на кетоны в моче №50 CITOLAB К покупают

Здоровье, дарованное природой