№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Тест на беременность Secret №1

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Тест на беременность Secret №1
Цена
для интернет заказа
20,66 грн.
Производитель: АБОН Биофарм Ко. Лтд (Китай)
Состав:
не указан.

Инструкция Тест на беременность Secret №1 Показать полностью

Тест на визначення вагітності у сечі (смужка)

ІНСТРУКЦІЯ

Швидкий, однокроковий тест для визначення  хоріонічного гонадотропіну (ХГ) в сечі людини.

Однокрокова тест-смужка на вагітність (сеча) є швидким імунохроматографічним аналізом для якісного виявлення вмісту хоріонічного гонадотропіну в сечі з метою раннього виявлення вагітності.

25 мМО/мл ХГ у зразку сечі.

Хоріонічний гонадотропін є  глікопротеїновим гормоном, який виробляється в процесі розвитку плаценти після запліднення. При нормальній вагітності ХГ виявляється у сечі і плазмі уже з 7 по 10 день після запліднення. Рівень його продовжує швидко зростати, часто перевищуючи 100 мМО/мл до моменту першої затримки місячних і досягає найвищої точки вмісту 100000-200000 мМО/мл на 10-12 тиждень вагітності. Присутність ХГ в сечі і плазмі відразу після запліднення і швидкий послідуючий зріст його концентрації під час вагітності використовується для ранньої діагностики вагітності.

В тесті використана комбінація моноклональних антитіл  для селективного виявлення підвищенного рівня ХГ та поліклональних антитіл і частинок колоїдного золота. Під час тестування сеча мігрує вздовж мембрани під дією капілярної сили і вступає в реакцію з фарбованим кон’югатом.  У випадку наявності ХГ в зразку сечі останній вступає в реакцію із сполученням специфічних антитіл з фарбованим кон’югатом в результаті чого утворюється кольорова лінія на тестовій ділянці  (Т) мембрани. Відсутність даної кольорової лінії на мембрані вказує на негативний результат тетсту. З метою контролю работи тесту, кольорова лінія буде завжди з’являтися на контрольній ділянці (С) мембрани, підтверджуючи що достатня кількість сечі була використана і заповнення капілярів мембрани відбулося.  

Не використовувати після закінчення  терміну придатності.

Тест-смужка повинна знаходитися в запаяному пакеті до моменту використання.

Поводитися зі зразками сечі слід як з потенційно інфікованим матеріалом.

Використану тест-смужку слід знищити в контейнер для біологічно відпрацьованого матеріалу.

Зберігати в запаяном пакеті при кімнатній температурі чи в холодильнику (2-30 Сº). Тест зберігає стабільність до моменту закінчення терміну придатності, вказаного на запаяному пакеті. НЕ ЗАМОРОЖУВАТИ. Термін придатності 24 місяці.

 

Зразок сечі слід збирати в суху і чисту ємкість. Перша ранкова сеча має перевагу, так як в ній  найвища концентрація ХГ. Хоча сеча, яка зібрана протягом дня, також придатна для тестування.

Зразки сечи можуть зберігатись при температурі 2-8 ºС до 48 годин перед тестуванням. Для тривалого зберігання зразки можуть бути заморожені до -20 ºС. заморожені зразки потрібно розморозити та перемішати перед тестуванням.

Надані матеріали:

Тест-смужка

інструкція з використання

Матеріали необхідні, але не надані:

контейнер для збору сечі

годинник

Довести тест-смужку і зразок сечі до кімнатної температури (15-30ºС) перед проведенням тесту.

Розкрити запаяний пакет, дістати  тест-смужку і використати як можна швидше.

По направленню стрілок, вказаних на смужці, опустіть її вертикально в сечу на 10-15 секунд. Не занурюйте нижче максимальної відтмітки (Max) на смужці. Дивись малюнок.

Вийміть смужку і покладіть на рівну, непоглинаючу вологу поверхню. Зазначте час і почекайте появи червоної лінії чи ліній. Результат перевірте через 3 хвилини.

Увага: Низька концентрація ХГ може спричинити появу блідої лінії на тестовій ділянці Т  через тривалий час, тому не приймати до уваги результат тесту через 10 хвилин.

Позитивний результат: поява двох чітких ліній червоного кольору. Одна лінія повинна з’явитися на контрольній ділянці (С), а інша повинна бути на тестовій ділянці (Т) мембрани.

Увага: Чіткість лінії на ділянці (Т) може бути різною, в залежності від концентрації ХГ в сечі. Тому, поява лінії іншого відтінку червоного кольору на тестовій ділянці (Т) повинна розглядатися як позитивний результат.

Негативний результат: поява лише контрольної лінії (С). Лінія червоного чи рожевого кольору відсутня на тестовій ділянці (Т).

Недійсний результат: контрольна лінія не проявляється. Було використано недостатню кількість сечі чи неправильно дотримана процедура тесту. Повторіть тест, використовуючи нову тест-смужку.

SECRET™ є якісним імунохроматографічним аналізом, тому за допомогою даного тесту не можливо визначити кількісний вміст чи ступінь підвищення рівня ХГ в сечі.

Сильно розведені зразки сечі, з низькою питомою вагою, можуть не містити  пороговий рівень ХГ. Тому, якщо підозра на вагітність залишається,  необхідно зібрати першу ранкову сечу через 48 годин і повторити тестування.

Низький рівень ХГ міститься  в сечі відразу після імплантації. Проте, в перший триместр багато вагітностей перериваються в силу природніх причин і при одержанні слабо позитивного результату тест слід повторити через 48 годин, використовуючи першу ранкову сечу.

Тест може давати хибнопозитивний результат. Окрім вагітності  причиною підвищення рівня ХГ може бути трофобластична хвороба і  нетрофобластичні новоутворення такі, як рак яєчок, рак передміхурової залози, рак молочної залози, рак легень. Таким чином, наявність ХГ в сечі не підтверджує вагітність до тих пір, поки вищезгадані захворювання не виключені.

Тест може давати хибнонегативний результат. Хибнонегативний результат може спостерігатися, якщо рівень ХГ нижче рівня чутливості тесту. Якщо  підозра на вагітність залишається необхідно зібрати першу ранкову сечу через 48 годин і повторити тестування.  У випадку якщо вагітність припускається і тест продовжує давати негативний результат, необхідно звернутися до лікаря для подальшої діагностики.

Даний тест надає лише попередній діагноз. Тільки лікар може підтвердити вагітність після всіх клінічних і лабораторних данних.

Були проведені багаточислені клінічні випробування з метою порівняння роботи однокрокової тест-смужки на вагітність (сеча)  з іншими  мембранними тестами для виявлення ХГ в сечі. В дослідженні використовувалось 150 зразків сечі. При тестуванні цих зразків тест-смужками на вагітність SECRET™ та мембранними тестами інших виробників було отримано 72 негативних і 78 позитивних результатів. Ці результати показали загальну точність однокрокової тест- смужки на вагітність (сеча) більш ніж 99.0% в порівнянні з іншими мембранними тестами.

 

Порівняння

Метод

Інший

експрес-тест на ХГ

загальний

результат

тест-

смужка

SECRET

Результат

Позитив

Негатив

Позитив

78

0

78

Негатив

0

72

72

Загальний результат

78

72

150

             

Відносна чутливість: 100.0% (96%-100%)*

Відносна специфічність: 100.0% (96%-100%)*

Точність: 100.0%(98%-100%)*

 *95% інтервали ймовірності

Однокрокова тест-смужка на вагітність (сеча) визначає ХГ в сечі при концентрації від 25 мМО/мл і вище. Тест був стандартизований згідно вимогам ВООЗ Третього Міжнародного Стандарту. При тестуванні негативних (0 мМО/мл ХГ) і  позитивних (25 мМО/мл ХГ) зразків сечі, в які були додані слідуючи речовини: ЛГ (300 мМО/мл), ФСГ ( 1,000 мМО/мл)  і ТСГ( 1,000 мМО/мл), перехресної чутливості ультра тест-смужки на вагітність до цих речовин не було виявлено.Слідуючи  речовини були додані до негативних на ХГ і позитивних на ХГ зразків сечі:

Acetaminophen          20 mg/dl         Caffeine         20 mg/dl

Acetylsalicylic Acid   20 mg/dl           Gentisic Acid 20 mg/dl

Ascorbic Acid    20 mg/dl      Glucosa          2 g/dl

Atropine                          20 mg/dl      Hemoglobin   1 mg/dl

Bilirubin                           2 mg/dl

Ні одна з субстанцій в даній концентрації не вплинула на результати тесту.

 

Batzer FR. Hormonal evaluation of early pregnancy, Fertil. Steril. 1980; 34(1):  1-13

Catt KJ, ML Dufau, JL Vaitukaitis Appearance of hCG in pregnancy plasma following the initiation of implantation of the blastocyte, J. Clin. Endocrinol. Metab. 1975; 40(3): 537-540

Braunstein GD, J Rasor, H. Danzer, D Adler, ME Wade Serum human chorionic gonadotropin levels throughout normal pregnancy,  Am. J. Obstet. Gynecol. 1976; 126(6):  678-681

Lenton EA, LM Neal, R Sulaiman Plasma concentration of human chorionic

 

gonadotropin from the time of implantation until the second week of pregnancy, Fertil. Steril. 1982; 37(6): 773-778

Steier JA, P Bergsjo, OL Myking Human chorionic gonadotropin in maternal plasma after induced abortion, spontaneous abortion and removed ectopic pregnancy,  Obstet. Gynecol. 1984; 64(3):  391-394

Dawood MY, BB Saxena, R Landesman  Human chorionic gonadotropin and its subunits in hydatidiform mole and choriocarcinoma,  Obstet. Gynecol.  1977; 50(2):  172-181

Braunstein GD, JL Vaitukaitis, PP Carbone, GT Ross Ectopic production of human chorionic gonadotropin by neoplasms,  Ann. Intern Med. 1973; 78(1):  39-45

АСОN Biotech Co. Ltd

ТОВ „Фармаско”. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

04655, Україна, м.Київ, вул..В.Хвойки, 21

тел. (044) 537-08-04

 

С Тест на беременность Secret №1 покупают

АптекаАдрес, телефонЦена в аптеке
Аптека гормональных препаратов №2

Адрес: ул. М. Тимошенко, 29, в секции №5 жилого дома.

Удобная парковка

Аптека работает с 08:00 до 22:00

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

19,20
Аптека гормональных препаратов №3

Адрес: бул. Т. Шевченко, 36а (36).

Аптека работает с 08:00 до 22:00

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

19,20
Аптека гормональных препаратов №4
Ограниченное количество

Адрес: пр. Соборности, 4 .

Удобная парковка

Аптека работает с 08:00 до 22:00

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

19,43
Аптека гормональных препаратов №5
Ограниченное количество

Адрес: ул. Василия Липковского, 25 (Урицкого, 25)

Аптека работает круглосуточно

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

20,66
Аптека гормональных препаратов №6
Ограниченное количество

Адрес: ул. Иоанна Павла II, 16.

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

19,35
Аптека гормональных препаратов №7

Адрес: ул. Вадима Гетьмана, 46/2

Аптека работает круглосуточно

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

20,83
Здоровье, дарованное природой