№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Фруктоза 250 г ГФ

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Фруктоза 250 г ГФ
Цена
для интернет заказа
34,34 грн.
Производитель: Голден-Фарм (Украина)
Состав:
не указан.

Инструкция Фруктоза 250 г ГФ Показать полностью

Фруктоза 

Форма випуску: 250 гр

Показання:

Фруктоза - найбільш поширений природний цукор. У вільному вигляді вона присутня майже в усіх солодких ягодах і плодах. Найбільше її в меді: 40,5 г на 100 г продукту. Вона привернула увагу дієтологів, тому що її засвоєння викликає викид інсуліну в кров в значно менших кількостях, ніж засвоєння глюкози.

На думку фахівців, діабетики можуть щодня з'їдати приблизно 0,5-1,0 г фруктози на кілограм маси тіла. Найбільша перевага фруктози полягає в тому, що приємний, звичний солодкий смак можна додати страві невеликими кількостями фруктози, так як при рівній з цукром калорійності (380 ккал / 100 г) вона в 1,6-1,8 рази солодше. Завдяки цьому, можна знизити калорійність дієти, що дуже важливо для хворих з ожирінням, атеросклерозом та ішемічною хворобою серця, що мають зайву вагу, а також літніх людей, у яких порушена толерантність до глюкози (тобто коли надлишок глюкози, що утворюється в крові після їжі, занадто довго з неї видаляється).

Однак фруктоза сприяє схудненню не тільки через зниження калорійності їжі. Іноді ожиріння пов'язане із зайвою вживанням їжі, викликаним гіпоглікемією після їжі. Різке падіння кількості глюкози в крові може бути пов'язано також з великими фізичними навантаженнями у спортсменів. Для попередження цієї неприємності останнім часом широко використовуються продукти харчування, що містять замість частини глюкози - фруктозу. Такі продукти не викликають різкого викиду інсуліну в кров і не призводять до гіпоглікемії після тривалих фізичних навантажень.

Фруктоза володіє багатьма позитивними властивостями, найбільш важливим є високий ступінь солодощі, хороша розчинність, безпека з точки зору карієсу, підкреслює власний смак і аромат консервованих ягід, фруктів, овочів, сприяє адаптації організму при фізичних навантаженнях, не викликає алергії, полегшує похмілля. Перевага фруктози в тому, що, вступивши в кров, вона утилізується ефективно і практично повністю (до 90%), перетворюється в глікоген, який відкладається "про запас" в печінці і м'язах.

Фруктоза корисна людям будь-якого віку, особливо дітям.

Замінники цукру - сучасний продукт, популярність якого викликана зростанням таких захворювань, як ожиріння, порушення обміну речовин, діабет. Існує безліч замінників цукру. Одним з них є фруктоза. Фруктоза - це природний цукор, джерелом якого є практично всі солодкі фрукти. Хворим на діабет, і людям, що страждають ожирінням, фруктоза рекомендована в першу чергу. Щоб домогтися низької калорійності раціону і запобігти подальшому розвитку або поява ожиріння, можна використовувати фруктозу в якості харчової добавки. Завдяки тому, що фруктоза солодша за цукор, її потрібно менше, а значить, загальна калорійність знижується, а при ожирінні, діабеті, надмірній вазі контроль калорійності дуже важливий для дотримання грамотної дієти. Внаслідок зменшення навантаження на печінку, відбувається нормалізація роботи підшлункової залози, а так як фруктоза практично повністю сприймається організмом, то вона є джерелом глікогену - речовини, що дає енергію. Фруктозу використовують в їжу не тільки при ожирінні, але і при інтенсивних спортивних навантаженнях, тому що вона корисніша простого цукру, і не призводить до гіпоглікемії після тренувань.

Також фруктозу можна використовувати в їжу замість цукру для того, щоб забезпечити попередження карієсу.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту.

Галузь застосування:

Цукровий діабет, зайва вага, ожиріння, порушення травлення, атеросклероз, серцево-судинні захворювання, запори, підвищений рівень холестерину, дієта.

С Фруктоза 250 г ГФ покупают

АптекаАдрес, телефонЦена в аптеке
Аптека гормональных препаратов №1
Ограниченное количество

Адрес: бул. Леси Украинки, 9.

Удобная парковка

Аптека работает круглосуточно

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

31,33
Аптека гормональных препаратов №3
Ограниченное количество

Адрес: бул. Т. Шевченко, 36а (36).

Аптека работает круглосуточно

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

32,43
Аптека гормональных препаратов №5
Ограниченное количество

Адрес: ул. Василия Липковского, 25 (Урицкого, 25)

Аптека работает круглосуточно

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

34,34
Здоровье, дарованное природой