№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Пиковит Пребиотик сироп 150 мл

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Пиковит Пребиотик сироп 150 мл
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: KRKA
Состав:
не указан.

Пиковит - поливитамины препарат, который применяют для коррекции рационов питания детей как дополнительный источник витаминов в период интенсивного роста, период повышенного умственного и физической нагрузки, при сезонном дефиците фруктов и овощей, при пониженном аппетите.

Инструкция Пиковит Пребиотик сироп 150 мл Показать полностью

Піковіт пребіотик

Pikovit prebiotic

Склад

Склад на 5 мл

Олігофруктоза

1,1 г

Вітамін С

40,0 мг

Ніацин

5,0 мг

Пантотенова кислота

3,0 мг

Вітамін Е

3,0 мг

Вітамін В2

0,8 мг

Вітамін В1

0,7 мг

Вітамін В6

0,5 мг

Вітамін А

200 мкг

Вітамін D3

5,0 мкг

Вітамін В12

0,35 мкг

допоміжні речовини: цукроза, агар (Е 406), бензоат натрію (Е 211), ароматизатор ананасу ідентичний натуральному, трагакант (Е 413), полісорбат 80 (поліоксиетиленсорбітанмоноолеат, Твін – 80) (Е433), вода очищена.

Властивості  

Піковіт® Пребіотик сироп містить десять важливих вітамінів та збагачений олігофруктозою.

Вітаміни є ключовими органічними речовинами, які регулюють метаболічні процеси в клітині, підсилюють належний ріст та розвиток організму та функціонування імунної системи. Олігофруктоза – це компонент фруктоолігосахариду інуліну, який міститься в різних видах овочів як їх енергетичний резерв. Після споживання, олігофруктоза не перетравлюється, вона допомагає збільшенню розчинної клітковини в кишечнику та належному функціонуванню шлунково-кишкового тракту. Як пребіотик, олігофруктоза також сприяє збільшенню росту та активності корисних біфідобактерій, які в нормі присутні в мікрофлорі кишечнику. Збалансоване та різноманітне харчування є дуже важливим для підтримання нормальної перистальтики кишечнику та здорової мікрофлори кишечнику. Більше, ніж 70 відсотків всіх захисних клітин в організмі, розташовано в кишечнику. Здорова флора кишечнику є важливою для належного розвитку імунної системи, збалансованої реакції у відповідь на запалення, попередження попадання мікроорганізмів та алергенів в організм та полегшення всмоктування кальцію.

Деякі діти відмовляються від певного типу харчування чи не споживають достатньої кількості фруктів та овочів. Дефіцит цих поживних речовин може призвести до ускладненої перистальтики кишечнику, зниження резистентності імунітету та підвищення частоти появи хвороб у дітей. Піковіт® Пребіотик сироп сприяє підвищенню імунітету та покращенню перистальтики кишечника.

Рекомендації щодо споживання:    

рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело вітамінів та олігофруктози з метою покращення процесів травлення, при нерегулярному та незбалансованому харчуванні, в тому числі при недостатньому споживанні фруктів та овочів.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: 

перед вживанням збовтати! Вживати дітям віком від 3-х років і старше по 1 чайній ложці на добу, вранці після прийому їжі, попередньо розвівши в 1/2 склянки (100 мл) питної кип’яченої води кімнатної температури або соку. Відразу після застосування флакон щільно закрити.

Термін споживання:   

до 1 місяця. Подальше вживання та можливість повторних курсів узгоджувати з лікарем.

Застереження щодо застосування:  

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Не використовувати як замінник повноцінного та збалансованого харчування. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не використовувати якщо цілісність упаковки порушена. При одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами та перед вживанням дієтичної добавки обов’язково проконсультуйтесь з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання:   

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці для захисту від дії світла. Зберігати в недоступному для дітей місці. Після відкриття флакону сироп можна використовувати не більше 2-х місяців.

Термін придатності:  

2 роки від дати виготовлення.

Виробник:

КРКА, д.д., Ново место, Шмар’єшка цеста 6, 8501 Новоместо, Словенія.

С Пиковит Пребиотик сироп 150 мл покупают

Здоровье, дарованное природой