№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Пиковит таб №30

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Пиковит таб №30
Цена
Уточняйте наличие
138,31 грн.
Производитель: KRKA
Состав:
Кислота аскорбиновая, 10мг
Колекальциферол, 80МЕ
Цианокобаламин, 0.2мкг
Никотинамид, 3мг
Кальция пантотенат, 1.2мг
Ретинола пальмитат, 600МЕ
Пиридоксина хлорид, 0.3мг
Тиамина нитрат, 0.25мг
Кальций, 12.5мг
Кислота фолиевая, 0.04мг
Фосфор, 10мг
Рибофлавина фосфат, 0.3мг
Сахароза,
Лактоза,
Сорбитол,
Глюкоза жидкая,
Полисорбат 80,
Глицерол,
Масло касторовое,
Кислота лимонная,
Магния стеарат,
Капол 600,
Масло парафиновое,
Повидон,
Пеногаситель,
Краситель красный,
Краситель оранжевый,
Краситель желтый,
Краситель голубой,
Титана диоксид,
Ароматизатор (масло апельсиновое),

Пиковит - поливитамины препарат, который применяют для коррекции рационов питания детей как дополнительный источник витаминов в период интенсивного роста, период повышенного умственного и физической нагрузки, при сезонном дефиците фруктов и овощей, при пониженном аппетите.

Инструкция Пиковит таб №30 Показать полностью

Піковіт

Pikovit

Склад

Склад

1 таблетка

Кальцій

12,5 мг

Фосфор

10 мг

Вітамін C

10 мг

Ніацин

3 мг

Пантотенова кислота

1,2 мг

Вітамін B6

0,3 мг

Вітамін B2

0,3 мг

Вітамін B1

0,25 мг

Вітамін A

0,18 мг

Фолієва кислота

40 мкг

Вітамін D

2 мкг

Вітамін B12

0 2 мкг

Допоміжні речовини: лактоза, сахароза, глюкоза, гліцерин, лимонна кислота (Е330), ароматизатор ідентичний натуральному (апельсинова олія), сорбіт (Е420), твін-80 (Е433), бджолиний віск (Е901), карнаубський віск (Е903), шелак, магнію стеарат (Е470), антипіноутворюючий агент (Е1510), харчові барвники: понсо 4R (Е124), титану діоксид (Е171), жовтий “сонячний захід” (Е110), хіноліновий жовтий (Е104), індигокармин (Е132).

Властивості   

Піковіт® таблетки містять десять найважливіших вітамінів, кальцій і фосфор і рекомендуються дітям від 4 років і старше. Вітаміни відіграють ключову роль у регуляції багатьох біохімічних процесів в організмі. Вітаміни групи В (В1, В2, В6), пантотенова кислота та нікотинамід беруть участь у процесах обміну вуглеводів, білків і жирів, а також вони важливі для функціонування нервової системи. Вітамін А потрібен для розвитку клітин епітелію та для синтезу зорового пігменту. Вітамін D регулює засвоєння кальцію та сприяє належній мінералізації кісток і зубів. Вітамін С контролює всмоктування заліза та бере участь у багатьох окисно-відновних процесах в організмі. Кальцій і фосфор відіграють важливу роль у мінералізації кісток і зубів. Також іони кальцію активують багато ферментів, беруть участь у регуляції тонусу серцевого м'яза, у передачі нервових імпульсів і регулюють проникність клітинних мембран.

З різноманітної і збалансованої дієти, організм одержує достатньо вітамінів і мінералів, однак потреба у вітамінах і мінералах у дітей іноді може бути збільшена. Діти часто відмовляються від певних видів їжі. Школярі мають великі психічні і фізичні навантаження в школі. Піковіт® таблетки забезпечують зростаючі потреби організму дитини у вітамінах, кальції і фосфорі, а також як доповнення до неповноцінного харчування. Піковіт® таблетки відрізняються за кольором, але з однаковим вмістом вітамінів і мінералів. Вони мають дуже приємний смак.

Рекомендації до споживання

Може бути рекомендована лікарем для корекції раціонів харчування дітей в період інтенсивного росту, підвищеного фізичного та розумового навантаження як додаткове джерело вітамінів, фосфору та кальцію.

Застереження при споживанні

Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.

Спосіб споживання

Дітям 4-6 років - по 1 таблетці 1-2 рази на день, дітям 7-14 років - по 1 таблетці 3 рази на день, дітям 15-18 років - по 1 таблетці 3-5 разів на день після вживання їжі. Таблетку слід розсмоктувати у роті. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем. Не є лікарським засобом

Термін споживання

До 1 місяця, подальше вживання та можливість повторних курсів узгоджувати з лікарем.

Форма випуску

Таблетки, масою 1200мг, упаковка 30 шт.

Зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці для захисту від дії світла та вологи. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

3 роки від дати виготовлення.

Виробник

КРКА, д.д., Ново место, Шмар’єшка цеста 6, 8501 Ново место, Словенія.

С Пиковит таб №30 покупают

Здоровье, дарованное природой