№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Сенсивит глазные капли 10 мл

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Сенсивит глазные капли 10 мл
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Унимед Фарма
Состав:
не указан.

Препарат, обладающий защитным и увлажняющим действием. Создает на роговой оболочке и поверхности конъюнктивы временную защитную пленку, стабилизирует водный слой слезной пленки. Витамины А и Е, входящие в состав препарата,  улучшают питание роговой оболочки и конъюнктивы.  Таким образом, Сенсивит предотвращает высыхание поверхности глаза, способствует увеличению количества слезной жидкости, благодаря этому улучшается защитная функция слезной пленки. Применяется в комплексной терапии при снижении слезопродукции и при всех формах синдрома сухого глаза, а также во всех случаях, требующих образования защитного слоя на роговой оболочке и конъюнктиве глазного яблока.

Инструкция Сенсивит глазные капли 10 мл Показать полностью

Сенсивіт очні краплі 

Інструкція

Загальна інформація

Сенсивіт (очні краплі) є офтальмологічним препаратом місцевої дії. Сприяє утворенню на поверхні очей захисної плівки і стабілізації власної слизної плівки, внаслідок чого поліпшується її захисна функція. Сенсивіт може застосовуватися при будь-яких станах, які супроводжує висихання поверхні кон'юнктиви і рогівки.

Склад і форма випуску

До складу входять такі речовини:

  • натрієва сіль кармеллоза;
  • вітамін Е;
  • вітамін А.

Випускається у вигляді розчину для інстиляцій, флакон з розчином упакований в картонну коробку, в яку вкладено інструкція.

Фармакологічна дія

Препарат Сенсивіт надає зволожуючу і захисну дію, стабілізує три шари слізної плівки, що покриває поверхню очного яблука.

В результаті впливу кармеллоза на поверхню рогівки і кон'юнктиви відбувається утворення специфічної захисної плівки, яка має зволожуючу дію. Стабілізує водний шар слизної плівки на поверхні очних яблук.

Завдяки присутності в складі  вітаміну А, посилюється продукція внутрішнього шару плівки.

Вітамін Е покращує живлення клітин рогової оболонки і кон'юнктиви.

Завдяки компонентам, що входять до складу лікарського засобу, поліпшується стан ліпідного шару, який є наріжним компонентом слизної плівки.

Запобігаючи зниженню вологості поверхні ока, очні краплі Сенсивіт сприяють збільшенню кількості слізної рідини і поліпшення захисних властивостей слізної плівки.

Показання

Призначений для комплексного лікування ряду офтальмологічних захворювань, при яких знижена продукція слізної рідини, а також будь-якої форми синдрому «сухого ока».

Використання Сенсівіта рекомендується у випадках, якщо необхідно створити захисний шар на поверхні рогової оболонки.

Протипоказання

Протипоказаний особам з індивідуальною непереносимістю будь-якого з компонентів препарату, а також жінкам у період вагітності та грудного вигодовування. Сенсівіт не призначається пацієнтам дитячого віку (до двох років).

Побічна дія

З боку травної системи: при застосуванні препарату в окремих випадках можлива поява печії. Може розвинутися алергічна реакція.

При виникненні небажаних ефектів необхідно звернутися до лікаря.

Передозування

Випадки передозування на сьогоднішній день не зареєстровані. У разі потрапляння в око дози препарату, що перевищує рекомендовану, слід промити очі і, при необхідності, провести симптоматичне лікування.

Взаємодія з іншими лікарськими препаратами

При одночасному застосуванні препарату з іншими офтальмологічними засобами місцевої дії Сенсівіт необхідно закопувати не раніше, ніж через 5 хвилин після попередньої інстиляції.

Щоб уникнути виникнення перехресних реакцій про всі використовуваних лікарських засобах слід попередньо повідомити лікаря.

Особливі вказівки і запобіжні заходи

У зв'язку з виникненням після закапування очних крапель Сенсівіт нечіткості зору, слід уникати керування складними механізмами і транспортними засобами до повного відновлення зорової функції, що відбувається, як правило, через 20-30 хвилин після інстиляції.

Перед застосуванням препарату жорсткі контактні лінзи необхідно витягти і встановити назад не раніше, ніж через 15 хвилин. М'які контактні лінзи на час терапевтичного курсу рекомендується не використовувати.

У разі появи алергічної реакції застосування очних крапель необхідно припинити.

Сенсівіт застосовується при хворобах:

Синдром сухого ока

Спосіб застосування

Рекомендованої одноразовою дозою препарату є 1 крапля, яку слід закопувати в кон'юнктивальний мішок кожного ока. Повторювати інстиляції необхідно два-три рази на добу.

Дозування для дітей віком від двох років визначається лікарем індивідуально.

Перед інстиляцією ковпачок необхідно відкрити, і, тримаючи голову горизонтально і відтягнувши нижню повіку, ввести рекомендовану кількість препарату в кон'юнктивальний мішок.

Для дотримання стерильності розчину необхідно уникати дотику кінчика флакона до шкіри повік або поверхні ока. Контейнер з розчином слід зберігати у вертикальному положенні.

С Сенсивит глазные капли 10 мл покупают

Здоровье, дарованное природой