№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Пиковит Омега-3 сироп 130 мл

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Пиковит Омега-3 сироп 130 мл
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: KRKA
Состав:
не указан.

Пиковит - поливитамины препарат, который применяют для коррекции рационов питания детей как дополнительный источник витаминов в период интенсивного роста, период повышенного умственного и физической нагрузки, при сезонном дефиците фруктов и овощей, при пониженном аппетите.

Инструкция Пиковит Омега-3 сироп 130 мл Показать полностью

Піковіт Омега 3

Pikovit Omega 3

Склад

Склад на 5 мл:         

Омега-3 жирні кислоти 205,0 мг

DHA (докозагексаєнова кислота) 85,0 мг

EPA (ейкозапентаєнова кислота) 120,0 мг

Вітамін С 40,0 мг

Вітамін Е 3,0 мг

Пантотенова кислота 3,0 мг

Вітамін В2 0,8 мг

Вітамін В1 0,7 мг

Вітамін В6 0,5 мг

Вітамін А 200 мкг

Фолієва кислота 50,0 мкг

Вітамін D3 5,0 мкг

Вітамін В12 0,35 мкг

допоміжні речовини: цукроза, агар (Е 406), бензоат натрію (Е 211), трагакант (Е 413), ароматизатор персику ідентичний натуральному, полісорбат 80 (поліоксиетиленсорбітанмоноолеат, Твін - 80) (Е 433), вода очищена.

Властивості

Піковіт® Омега 3 сироп містить десять важливих вітамінів та є багатим джерелом омега-3 жирних кислот.

Омега-3 поліненасичені жирні кислоти є компонентами фосфоліпідів, які формують клітинні мембрани. Завдяки цьому, омега-3 поліненасичені жирні кислоти (особливо докозагексаєнова кислота − DHA та ейкозапентаєнова кислота − EPA) забезпечують належний ріст та розвиток мозку та нервової системи. Вони також корисні для розвитку та забезпечення гостроти зору, оскільки сітківка ока містить високий відсоток DHA.

Вітаміни – це органічні речовини, які беруть участь у регуляції багатьох біохімічних процесів в організмі. Вітаміни A, C та E захищають омега-3 жирні кислоти та клітини від окислення і руйнування вільними радикалами, що утворюються у надмірній кількості при щоденному стресі. Вітаміни групи В (В1, В2, В6, В12, пантотенова кислота і фолієва кислота) беруть участь у процесах обміну вуглеводів, білків і жирів, а також вони важливі для функціонування нервової системи. Вітамін А потрібен для розвитку клітин епітелію та для синтезу зорового пігменту. Вітамін Д регулює засвоєння кальцію та сприяє належній мінералізації кісток і зубів.

Різноманітне та збалансоване харчування з достатньою кількістю вітамінів та омега-3 жирних кислот є дуже важливим для належного розвитку дитини. Дефіцит цих поживних речовин може призвести до поганої пам’ятіта концентраці ., зниження стійкості імунітету та гальмування росту дитини.

Піковіт® Омега 3 сироп містить збалансовану комбінацію омега-3 жирних кислот і вітамінів. Піковіт® Омега 3 сироп  забезпечує належний розвиток та функціонування мозку, нервової системи та зору; тому він особливо рекомендується для дітей протягом періоду інтенсивного росту та розвитку та у випадках підвищеного стресу чи перевтоми у дітей шкільного віку.

Піковіт® Омега 3 сироп сприяє оптимальному розвитку нервової системи, органу зору та розумових здібностей дитини.

Рекомендації щодо споживання: 

 рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування, як додаткове джерело вітамінів та поліненасичених омега-3 жирних кислот. Рекомендується для дітей в періоди інтенсивного росту та розвитку, при підвищених емоційних та розумових навантаженнях.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза:  

перед вживанням збовтати! Вживати дітям віком від 3-х років і старше по 1 чайній ложці на добу, вранці після прийому їжі, попередньо розвівши в 1/2 склянки (100 мл) питної кип’яченої води кімнатної температури або соку. Відразу після застосування флакон щільно закрити.

Термін споживання:   

до 1 місяця, подальше вживання та можливість повторних курсів узгоджувати з лікарем.

Застереження щодо застосування: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Не використовувати як замінник повноцінного та збалансованого харчування. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не використовувати якщо цілісність упаковки порушена. При одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами та перед вживанням дієтичної добавки обов’язково проконсультуйтесь з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання:   

Зберігати при температурі не вище 25 ºС в оригінальній упаковці для захисту від дії світла. Зберігати в недоступному для дітей місці. Після відкриття флакону сироп можна використовувати не більше 2-х місяців.

Термін придатності:

2 роки від дати виготовлення.

Виробник:

КРКА, д.д., Ново место, Шмар’єшка цеста 6,

8501 Ново место, Словенія.

С Пиковит Омега-3 сироп 130 мл покупают

Здоровье, дарованное природой