№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Тест на грипп А+В в мазке из носа №1 СITOTEST

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Тест на грипп А+В в мазке из носа №1 СITOTEST
Цена
Уточняйте наличие
266,12 грн.
Производитель: Кертест Биотек Испасния
Состав:
не указан.

Инструкция Тест на грипп А+В в мазке из носа №1 СITOTEST Показать полностью

CITO TEST INFLUENZA A + B - тест імунохроматографічний для виявлення антигенів вірусів грипу А і В у мазках з носа

Тест на антиген грипу є якісним засобом швидкої діагностики. Матеріал для дослідження - мазок з носа. Тест в індивідуальній упаковці. Купивши цей тест, можна легко визначити недугу і зайнятися лікуванням.

Віруси, які викликають це важке захворювання постійно існують навколо нас і можуть атакувати в будь-яку хвилину. Передається грип повітряно-крапельним шляхом - основний шлях передачі. При чханні або кашлі вилітають дрібні частинки, в яких вірус перебувати у великих кількостях. Також грип може передаватися контактним шляхом - при рукостисканні. Дуже важливо виявити симптоми грипу і не запускати цю хворобу. Якщо не займатися лікуванням, можуть бути ускладнення, які призведуть до порушення нормального функціонування дихальних шляхів. Дуже поширене ускладнення - запалення легенів. Також не менш часто зустрічається захворюванням внаслідок грипу є запалення носоглотки.

Особливо важливою процедура тестування є для вагітних, людей з хронічними захворюваннями серця і легенів, дітей віком від 1 року до двох років, пацієнтів з цукровим діабетом, осіб старше 60 років, онкохворих, тому що у цих людей вірус грипу може викликати розвиток ускладнень основного захворювання .

С Тест на грипп А+В в мазке из носа №1 СITOTEST покупают

Здоровье, дарованное природой