№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Повязка Жидкая Пластоспрей 75 мл

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Повязка Жидкая Пластоспрей 75 мл
Цена
для интернет заказа
149,50 грн.
Производитель: Лаб.Инибса (Испания)
Состав:
не указан.

Инструкция Повязка Жидкая Пластоспрей 75 мл Показать полностью

Пластоспрей (PLASTOSPRAY) ПОВ'ЯЗКА РІДКА

Склад: акриловий кополімер, етилацетат, диметиловий ефір.

Характеристика: рідка пов'язка Пластоспрей - це еластичне захисне покриття (штучна шкіра), виготовлене з акрилового полімеру, розчинної в ефірі оцтової кислоти, яку використовують як фармацевтичний і госпітальний продукт. Пластоспрей формує на рані або пошкодженій шкірі тоненьку еластичну прозору плівку, яка має властивість пропускати назовні вологу і пар, тобто дозволяє шкірі дихати, що захищає її від мацерації. Повністю прозора плівка дає можливість огляду рани без ризику зараження. Еластичність плівки дозволяє вільно рухатися, не сковуючи руху. Пластоспрей може бути завдано на суглоби без ризику розриву пов'язки. Пов'язка водонепроникна, при цьому забезпечує випаровування водяної пари та інших газоподібних речовин, запобігаючи мацерацию покритої шкіри, - дихаюча пов'язка.

Показання

рідка пов'язка Пластоспрей має широкий спектр показань до використання, починаючи від місцевого лікування подряпин, потертостей і невеликих поверхневих ран в результаті травм або хірургічних втручань, запалення шкіри (дерматиту); для попередження пролежнів, як захисний шар при опіках і обмороженнях, укусах комах, опіках медуз, сонячних опіках. Інший напрямок використання пов'язане з захистом шкіри навколо свищів і стом (колони, ілеостому, уретеро) і ін.

Дуже часто Пластоспрей використовують для герметизації і склеювання післяопераційних швів, а також для захисту цілісності шкіри в місцях пункції і як основу для стандартних пов'язок. Рекомендують для обробки пупків у новонароджених і місць вакцинації.

Рекомендації у використанні: перед використанням рідкої пов'язки Пластоспрей необхідно очистити поверхню, використовуючи рукавички і відповідні антисептики. Розпилення спрею рекомендується здійснювати на відстані 15-20 см від шкіри. Балончик слід струсити, він повинен бути під кутом 45 ° відносно горизонтальної поверхні. Для досягнення найкращих результатів лікування і захисту Пластоспрей необхідно розпорошити таким чином, щоб він повністю покрив рану або уражену ділянку і утворив захисну плівку. При необхідності можливе повторне розпилення спрею, але за умови, що попередній шар сухої, що гарантує краще покриття ураженої ділянки і надійний захист від впливу факторів зовнішнього середовища.

Немає необхідності видаляти плівку, так як після 2 або 3 днів застосування вона самостійно легко знімається з ураженої ділянки або рани шляхом повільного відшарування. Якщо необхідно зняти плівку швидко, слід використовувати спирт або етилацетат.

Пластоспрей дозволяє здійснювати щоденні гігієнічні процедури, купатися в морі або річці, виконувати необхідну роботу та ін. Плівка має мікропористої структури, легко пропускає до рани повітря, але не пропускає воду і мікробні агенти. Плівка, яка утворюється на обробленій ділянці, еластична і гнучка, що дозволяє легко і повноцінно рухатися.

Використання рідкої пов'язки дозволено у дорослих і дітей.

Рідку пов'язку Пластоспрей не використовують на слизові оболонки.

Побічна дія

не можна використовувати у людей з алергією на компоненти вироби. Не застосовувати препарат на вологі поверхні (не прилипає). Не застосовувати препарат при гнійному дерматиті.

Особливі вказівки:

Пластоспрей слід використовувати на рекомендованій відстані від поверхні - 15-20 см, для запобігання пошкодження холодом. Упаковка спрею може бути під тиском, це вимагає її захисту від раптових ударів. Спрей легко запалюється. Прямі сонячні промені не повинні потрапляти на балончик зі спреєм. Запобігати дію температури вище 50 ° С. Не протикати та не підпалювати, навіть після використання. Не розпиляти на відкритий вогонь і сильно гарячий матеріал. Чи не підпалювати вогонь поблизу спрею і не курити. Використовувати в приміщеннях, які добре провітрюються. Дотримуватися інструкції до застосування. Не розпиляти в обличчя. Не шкодить озоновому шару.

С Повязка Жидкая Пластоспрей 75 мл покупают

АптекаАдрес, телефонЦена в аптеке
Аптека гормональных препаратов №1
Ограниченное количество

Адрес: бул. Леси Украинки, 9.

Удобная парковка

Аптека работает круглосуточно

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

149,50
Аптека гормональных препаратов №2

Адрес: ул. М. Тимошенко, 29, в секции №5 жилого дома.

Удобная парковка

Аптека работает с 08:00 до 22:00

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

149,50
Аптека гормональных препаратов №5
Ограниченное количество

Адрес: ул. Василия Липковского, 25 (Урицкого, 25)

Аптека работает круглосуточно

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

149,50
Аптека гормональных препаратов №6
Ограниченное количество

Адрес: ул. Иоанна Павла II, 16.

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

149,50
Аптека гормональных препаратов №7

Адрес: ул. Вадима Гетьмана, 46/2

Аптека работает круглосуточно

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

149,50
Здоровье, дарованное природой