№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
 • да, устраивают
 • цены приемлемые, но есть дешевле
 • дорого, но устраивают
 • нет, не устраивают

Сабельник крем 100 мл

 1. Главная
 2. »
 3. Товар
Сабельник крем 100 мл
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Эвалар (Россия, Бийск)
Состав:
не указан.

Инструкция Сабельник крем 100 мл Показать полностью

Сабельник

Форма випуску

Туба 100 мг

Фармакологічна дія

Рекомендується в комплексній терапії при запальних і дегенеративних захворюваннях суглобів.

Склад

Крем містить:

Кореневищ сабельника болотного водно-спиртовий і масляний екстракти (основна діюча речовина), рослинні масла, норкову жир, свинячий внутрішній жир, борсуковий жир, віск емульсійний, моностеарат гліцерину, гліцерин, ланолін, триетаноламін, метиловий ефір пара-оксибензойной кислоти, вода.

Властивості:

Сабельник - комплекс натуральних засобів на основі сабельника болотного, створений для надання допомоги суглобам.

Сабельник болотний - дивовижна рослина, яка природа наділила надзвичайною цілющою силою. Його сила - в комплексі біологічно активних речовин, зокрема - дубильних, які визначають протизапальні, болезаспокійливі, що регенерують і антибактеріальні властивості сабельника.

Вся сила комплексу біологічно активних речовин сабельника збережена тільки в препаратах Сабельник, так як ретельно відібрана сировина і унікальна технологія виготовлення дозволяє отримати препарати Сабельник з високою ефективністю, відтворити які в звичайних умовах неможливо.

Клінічні дослідження  довели високу ефективність дії настоянки Сабельник в комплексній терапії захворювань опорно-рухового апарату. В ході досліджень встановлено, що настоянка Сабельник:

 • має виражену протизапальну дію у хворих на ревматоїдний та реактивними артритами;
 • допомагає зняттю больового синдрому, м'язової напруги і набряклості суглобів;
 • сприяє зниженню добової дози нестероїдних протизапальних препаратів і гормонів (в ряді випадків можлива їх повна відміна);
 • практично не викликає побічних ефектів.

За результатами досліджень,  настоянка Сабельник перекладається в розряд лікарських засобів.

Рекомендіції щодо вживання:

Препарат Сабельник рекомендований як загальнозміцнюючий засіб при підвищених навантаженнях на опорно-руховий апарат. Застосовується в комплексному лікуванні кістково-суглобових захворювань (артрити, артрози, подагра, остеохондроз та ін.), Ефективний і при ревматоїдному поліартриті. Поєднується з іншими, призначеними лікарем, засобами і фізіотерапевтичними методами лікування.

Спосіб застосування:

Наносити 2-3 рази на день на ділянку шкіри і втирати масажними рухами до повного вбирання. Для більшої ефективності крему проблемну ділянку укутати вовняною тканиною.

Тривалість застосування 2-4 тижні. Для досягнення максимальної ефективності впливу рекомендується спільне використання крему з настойкою або таблетками Сабельник.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів крему.

Форма випуску: 

У тубах по 50 і 100 мл.

Термін придатності:

12 місяців.

Дія:

Зменшує симптоми венозної недостатності, покращує мікроциркуляцію крові, має протизапальну і протинабрякову дію, послаблює біль і важкість у ногах.

Опис:

Крем Сабельник рекомендується в комплексному лікуванні суглобів і хребта як допоміжний засіб. Особливо ефективний крем для зняття хронічних болів, викликаних погодними та іншими факторами, а також при відкладенні солей.

Склад

Вода, екстракти коренів і кореневищ шабельника болотного, масло соєве, моностеарат гліцерину, кислота стеаринова, борсуковий жир, свинячий внутрішній жир, гліцерин, ланолін, триетаноламін, еуксіл К300, карбопол.

Умови зберігання

Зберігати при температурі від 0 до 25 ° С

С Сабельник крем 100 мл покупают

Здоровье, дарованное природой