№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Тест на околоплодные воды Actim Prom

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Тест на околоплодные воды Actim Prom
Цена
Уточняйте наличие
366,03 грн.
Производитель: Медикс Биокемика (Финляндия)
Состав:
не указан.

Високочутливий імунохроматографічним тест, який визначає наявність амніотичної рідини в вагінальних виділеннях і визначити тактику ведення пацієнтки з підозрою на розрив навколоплідних оболонок. Тест призначений лише для діагностики in vitro і повинен проводитися тільки кваліфікованим медичним персоналом. Якщо пошкодження плодових оболонок відбулося більш ніж за 12 годин до забору проби і підтікання навколоплідних вод немає, то можливий негативний результат через розпад ПЗІФР-1 під дією протеаз, зазвичай присутніх в піхву. Присутність в зразку сечі або спермі не впливає на результати тесту. Велика кількість крові в пробі може привести до хибнопозитивного результату.

Инструкция Тест на околоплодные воды Actim Prom Показать полностью

Тест на підтікання навколоплідних вод Actim PROM

Експрес-тест Actim PROM дозволяє визначити підтікання навколоплідних вод (тест на наявність навколоплідних вод у вагінальних виділеннях, тест на амніотичну рідину).

Передчасне * відійшли навколоплідних вод відбувається, найчастіше, при вагітності, що протікає з запальними процесами піхви і шийки матки. Під впливом мікроорганізмів плодові оболонки стоншуються, втрачають свою еластичність і не можуть в повній мірі виконувати свої функції. Внаслідок цього відбувається підтікання навколоплідних вод. Підтікання навколоплідних вод визначити самостійно досить складно. Симптоми часто досить слабкі, оскільки підтікання вод може відбуватися таким чином: амніотична рідина виділяється краплями протягом досить тривалого проміжку часу і не викликає у вагітної ніяких підозр. Передчасне вилиття навколоплідних вод - дуже небезпечне для здоров'я матері і дитини стан, і може обернутися септическими ускладненнями і загибеллю.

Навіть при гінекологічному огляді не завжди можна визначити підтікання навколоплідних вод: симптоми дуже мізерні. Для отримання достовірної відповіді проводиться ряд лабораторних досліджень. Найпростішим і швидким є використання експрес-тесту Actim PROM.

При підозрі на передчасний розрив навколоплідних оболонок (рясні вагінальні виділення, біль внизу живота, підтікання вод) потрібно обов'язково звернутися до лікаря акушера-гінеколога, не забувши прихопити з собою набір для гінекологічного огляду і тест для визначення загрози передчасного розриву навколоплідних оболонок Actim PROM.

Особливо важливо провести перевірку Actim PROM, коли існують мікророзриви плодових оболонок і мікроподтеканія навколоплідних вод. У таких випадках рутинні методи діагностики є низькочутливими і це небезпечний стан може залишитися без уваги і привести до плачевних наслідків.

Визначити підтікання навколоплідних вод важливо і для вибору тактики ведення пологів. Якщо проведений тест на амніотичну рідину позитивний, а родова діяльність не починається, то в разі доношеної вагітності лікар повинен вирішити питання про стимуляцію пологів, а при недоношеній - вжити заходів по збереженню вагітності і профілактики інфікування плода.

* У нормі, розрив плодових оболонок і вилиття навколоплідних вод повинні відбуватися в перший період пологів, при терміні вагітності не менше 38 тижнів. У цьому випадку відразу виливається досить велика кількість навколоплідних вод, близько 0,5 літра - тобто визначити подібне "підтікання" вод не складає труднощів. Води мають легкий специфічний запах і їх відходження супроводжується наростаючими переймами.

С Тест на околоплодные воды Actim Prom покупают

Здоровье, дарованное природой