№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Серебрянная капля коллоидное серебро 115 мл

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Серебрянная капля коллоидное серебро 115 мл
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Т.В.К. ГРУП (Украина, Киев)
Состав:
не указан.

Инструкция Серебрянная капля коллоидное серебро 115 мл Показать полностью

Срібна крапля 

Форма випуску: 115 мл.

Показання:

Розчин колоїдного срібла Срібна крапля - чистий, повністю натуральний продукт, що складається з мікроскопічних часток срібла, зважених в демінералізованій і деіонізірованій воді Срібна крапля - це продукт високих наукових технологій, і на відміну від солей срібла не накопичується в організмі і тому абсолютно нешкідливий навіть при систематичному застосуванні.

Срібло - це мікроелемент, необхідний для нормального функціонування внутрішніх органів і систем організму, підвищує імунітет і активно впливає на хвороботворні бактерії і віруси.

Колоїдне срібло - це природний антисептик, природний антибіотик, потужний, широкого спектра дії, пригнічує більше 700 видів хвороботворних мікроорганізмів. Перешкоджає росту і розмноження вірусів, бактерій і грибків, знищує не тільки збудників хвороб, а й виділяємі ними токсини. Недолік срібла в організмі людини призводить до порушення роботи імунної системи, в результаті чого частіше виникають простудні, вірусні та інфекційні захворювання.

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість компонентів продукту.

Галузь застосування:

ГРЗ, Фарингіт, Ларингіт, Ангіна, Аденоїди, Блефарит, Виразка рогівки, Кон'юнктивіт, Трохим, Герпес, Гнійні виділення, Порушення шкірного покриву, Цистит, уретрит, простатит, Ерозія шийки матки, Тріщини сосків, бленорея, піодермія, Фурункулез, Дерматит, грибкове ураження шкіри, Опік.

Колоїдне срібло - це один з кращих, універсальний природних антибіотиків і антисептиків. Оскільки срібло швидко виводиться з організму, не володіє дратівливою дією, його можна використовувати для внутрішнього і зовнішнього застосування. А спектр впливу колоїдного срібла поширюється на 650 видів бактерій.

Колоїдне срібло можна приймати одночасно з іншими препаратами, так як воно не взаємодіє з ними і ніяк не впливає на їх дію.

Розчин колоїдного срібла високої якості не має смаку, безбарвний або має злегка жовтуватий відтінок. Препарат абсолютно нетоксичний. Але це відомо практично всім, адже саме в срібних посудинах вода очищається і може зберігатися нескінченно довго.

Причому для створення бактерицидного ефекту потрібна мінімальна доза розчину срібла - цього достатньо для загибелі будь-якої хвороботворної бактерії. Зауважимо, що саме розчин колоїдного срібла відрізняється найбільшою ефективністю, оскільки в такому вигляді срібло легко проникає в клітини організму, де і відбувається його засвоєння. Це пояснюється тим, що внутрішньоклітинна рідина також є колоїдним розчином.

Колоїдне срібло ефективно при бронхітах, трахеїтах, ЛОР захворюваннях, захворюваннях сечостатевої системи та ін. Препарат має противірусну, антибактеріальну, протигрибкову дію. У порівнянні з іншими антибіотиками воно не порушує мікрофлору кишечника, не викликає необхідного тривалого відновлення організму після курсу прийому.

С Серебрянная капля коллоидное серебро 115 мл покупают

Здоровье, дарованное природой