№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Пластырь медицинский согревающий Прел Ред (Prel Red) №1

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Пластырь медицинский согревающий Прел Ред (Prel Red) №1
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Genexo Польша
Состав:
не указан.

Инструкция Пластырь медицинский согревающий Прел Ред (Prel Red) №1 Показать полностью

Пластир медичний зігріваючий PrelRed

Форма випуску: Упаковка містить 1 або 3 пласта ре розміром 8 х 12 см.

Склад: Вода, гліцерин, емульсія метилакрилату і 2-етілгексілакрілату сополимер, натрію полікарбонат, гліколь силицид, поліакрилова кислота, сорбіт, стручкового перцю екстракт, целюлозна камедь, полікарбонат натрію крохмаль, каолін, сорбіту олеат, полісорбат 80, метилпарабен, пропіларабен, кремній, винна кислота, діоксин титану.

Дія: Активні речовини, що містяться в пластирі - капсаїцин і гліколь саліцилат - які локально розігрівають для полегшення больових симптомів потилиці, м'язів, суглобів і в області сухожиль. Капсицину зменшує запалення, викликаючи місцеву гіперемію шкіри в результаті чого знімає біль, знижує чутливість больових рецепторів. Гліколь салицилат зменшує біль і запчастини Аленн, що пригнічує синтез простагландинів. Завдяки інноваційній формулі Hydronique ®, ак тивні речовини рівномірно розміщена в гідрогель полімерному наповнювачі, забезпечує скок і стійкий ефект. Повноцінний зігріваючий ефект відбувається через 15 хвилин після застосування. Відразу після приклеювання пластиру, спочатку приходить відчуття прохолоди, воно пов'язане з гідрогель наповнювачем. Hydronique ® форм Ула забезпечує ідеальну фіксацію пластиру на шкірі, забезпечує дихання і зволоження шкіри, зводить до мінімуму ризик місцевих алергічних реакцій. PREL ® red має приємний запах, не забруднює одяг, і забезпечує безболісне зняття.

Призначення: Пластир застосовується як допоміжний засіб при болю в спині, м'язах і суглобах, нервові і ревматичні болі. Пластир рекомендується для дорослих і дітей старше 6 років. У разі необхідності застосування для молодших дітей, слід проконсультуватися з лікарем.

Спосіб застосування: Після зняття захисної плівки, застосуєте пластир липкою стороною до чистої (помитий) і сухої шкіри, в місці болю. Залишайте пластир на шкірі протягом не більше 8 г один.

Умови зберігання: Зберігати при кімнатній температурі в оригінальній щільно закритій упаковці, в сухому місці, захищеному від світла. У недоступному для дітей місці.

С Пластырь медицинский согревающий Прел Ред (Prel Red) №1 покупают

Здоровье, дарованное природой