№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Пластырь медицинский охлаждающий Прел Блю (Prel Blue) №1

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Пластырь медицинский охлаждающий Прел Блю (Prel Blue) №1
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Genexo Польша
Состав:
не указан.

Инструкция Пластырь медицинский охлаждающий Прел Блю (Prel Blue) №1 Показать полностью

Пластир медичний охолоджуючий PrelBlue

Форма випуску: Упаковка містить 1 або 3 пласта ре розміром 8 х 12 см.

Склад: Один пластир містить Метанол 5%

Дія: Активна речовина, що міститься в пластирі - метанол - зменшує посттравичний набряк, локально охолоджує уражену ділянку, знімає біль, пов'язаний з травмою, запаленням або розтягнення м'язів. Метанол зменшує біль, блокування ноцицепторами С, а також зменшує запалення і набряк шкіри і збільшує перфузію крові. Завдяки інноваційній формулі Hydronique ®, активні речовини рівномірно розміщена в гідрогель полімерному наповнювачі, забезпечує швидкий і стійкий ефект.

Hydronique ® форм Ула: забезпечує ідеальну фіксацію пластиру на шкірі, забезпечує зволоження і дихання шкіри, зводиться до мінімуму ризик місцевих алергічних реакцій, місцевого подразнення шкіри, має приємний запах, не забруднює одяг, і забезпечує безболісне зняття. Призначення: пластир застосовується як допоміжний засіб при посттравматичних набряках, синцях, перевантаженнях і розтягненнях м'язів, тендиніт, бурсит, легкому болю в області суглобів, м'язові спазми.

Пластир рекомендується для дорослих і дітей старше 6 років.

Спосіб застосування: Після зняття захисної плівки, застосуєте пластир липкою стороною до чистої (помитий) і сухої шкіри, в місці болю. Залишайте пластир на шкірі протягом не більше 8 г один.

 Умови зберігання: Зберігати при кімнатній температурі в оригінальній щільно закритій упаковці, в сухому місці, захищеному від світла. У недоступному для дітей місці.

С Пластырь медицинский охлаждающий Прел Блю (Prel Blue) №1 покупают

Здоровье, дарованное природой