№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Смесь детская Нан-2 400 г

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Смесь детская Нан-2 400 г
Цена
Уточняйте наличие
187,35 грн.
Производитель: Нестле
Состав:
не указан.

Инструкция Смесь детская Нан-2 400 г Показать полностью

Суміш дитяча Нан

Ідеальною їжею для немовляти є молоко матері. Перед тим як прийняти рішення про штучне вигодовування з використанням дитячої суміші, зверніться за порадою до лікаря. Вікові обмеження вказані на упаковці товарів відповідно до законодавства України.

NAN® 2 - молочна суміш, яка забезпечує вашу дитини всіма нутрієнтами, необхідними для його гармонійного фізичного і розумового розвитку.

OPTIPRO® - це оптимізований за кількістю і якістю білковий комплекс, який міститься тільки в сумішах NAN®. Завдяки йому дитина отримує рівно стільки білка, скільки потрібно для здорового росту і розвитку, знижуючи ризик перевантаження незрілих органів. Живі біфідобактерії BL допомагають зміцнити імунітет Вашого малюка.

DHA і ARA - дві особливі жирні кислоти, присутні в грудному молоці, відіграють важливу роль в становленні імунної системи малюка і сприяють розвитку мозку і зору.

Продукт слід готувати безпосередньо перед кожним годуванням.

Ідеальною їжею для немовляти є молоко матері. Суміш NAN® 2 призначена для годування здорових дітей з 6 місяців в якості молочної складової раціону дитини поряд з продуктами прикорму, коли грудне вигодовування неможливо. NAN® 2 не може служити замінником жіночого молока протягом 6 перших місяців життя. Продукт виготовлений з сировини, виробленого спеціально схваленими постачальниками, без використання генетично модифікованих інгредієнтів, консервантів, барвників та ароматизаторів.

Склад: знежирене молоко, мальтодекстрин, лактоза, рослинні масла (пальмовий олеїн, рапсове масло, соняшникова олія, масло з Mortiierella alpina), сироватковий білок, соєвий лецитин, цитрат кальцію, фосфат кальцію, цитрат натрію, цитрат магнію, риб'ячий жир, хлорид калію, вітаміни, сульфат заліза, культура біфідобактерій (не менше 10 6 КУО / г), сульфат цинку, культура лактобацил (не менше 10 6 КУО / г), сульфат міді, йодид калію, селенат натрію.

Виготовлено з використанням сухої молочної сироватки.

Приготування:

1. Перш ніж приступити до приготування дитячої суміші, вимийте руки.

2. Ретельно вимийте пляшечку, соску і кришку, щоб на них не залишилося слідів молока.

3. Прокип'ятіть їх протягом 5 хвилин. Накрийте до використання.

4. Прокип'ятіть питну воду протягом 5 хвилин і потім остудіть до 37 ° С.

5. Керуючись таблицею годування, налийте в прокип'ячену пляшку точно відведені кількість води.

6. Керуючись таблицею годування, додайте точну кількість мірних ложок порошку відповідно до віку  Вашої дитини. Використовуйте тільки мірну ложку, що знаходиться в банці, заповнену без гірки.

7. Збовтайте пляшечку до повного розчинення порошку.

8. Після використання покладіть мірну ложку на виступ в банку, як показано в інструкції.

9. Після приготування суміші банку з порошком слід щільно закрити і зберігати в сухому прохолодному місці.

До і після відкриття, продукт зберігати при температурі не вище 25 ° С і відносній вологості повітря не більше 75%. Вміст банки повинно бути використано протягом 3-х тижнів після відкриття, не рекомендується зберігати в холодильнику.

С Смесь детская Нан-2 400 г покупают

Здоровье, дарованное природой