№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Према капсулы по 325 мг №8

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Према капсулы по 325 мг №8
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Probiotical S.p.A. Biab Mattei (Италия)
Состав:
не указан.

Инструкция Према капсулы по 325 мг №8 Показать полностью

Према капсули

1 капсула Према містить: 1,5 млрд життєздатних бактерій Lactobacillus rhamnosus GG (LGG - мікроенкапсулірованние). Допоміжні речовини: фруктоолігосахаріди, нерозчинна клітковина, двоокис кремнію (E551).

ХАРАКТЕРИСТИКА:

Lactobacillus rhamnosus GG (LGG) сприяють розщепленню вуглеводів з утворенням молочної кислоти. Створена ними кисле середовище позитивно впливає на розвиток біфідобактерій, складових 85-95% мікрофлори кишечника організму людини. Лакто-і біфідобактерії проявляють симбіоз, компенсуючи метаболізм один одного, і сприяють взаємному зростанню.

Lactobacillus rhamnosus GG (LGG) мають високу антагоністичну активність проти широкого спектра патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, пригнічують розвиток ентеротоксічних грамнегативних анаеробів і ентеропатогенних вірусів, перешкоджаючи їх адгезії до слизової оболонки кишечника; створюють сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори кишечника, підтримують і регулюють діяльність мікрофлори і сприяють нормалізації мікробіоценозу шлунково-кишкового тракту; підвищують неспецифічну резистентність організму, виявляють імуномодулюючу властивість; підсилюють специфічний IgA-відповідь і знижують вироблення цитокінів, пов'язаних з алергічним запаленням; синтезують амінокислоти, пантотенову кислоту, вітаміни К і групи В; сприяють всмоктуванню заліза, кальцію, вітаміну D.

Фруктоолігосахаріди - допоміжні речовини, що входять до складу дієтичної добавки Премії, є живильним субстратом для корисної мікрофлори кишечника і сприяють її активному розвитку.

Према рекомендована в якості дієтичної добавки до раціону харчування, в тому числі дітям віком 12 років і старше, як додаткове джерело мікрофлори - молочнокислих бактерій Lactobacillus rhamnosus GG (LGG) з метою нормалізації мікрофлори кишечника і поліпшення його функціонального стану, поліпшення травлення, підвищення імунітету і загальної опірності організму, попередження дисбактеріозу і антибіотико діареї під час і після прийому антибіотиків, харчової алергії.

Не є лікарським засобом.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВЖИВАННЯ:

дорослим і дітям у віці старше 12 років: по 1-2 капсули 1 раз на добу під час їжі. Курс вживання - 1 міс. Можливість повторних курсів слід узгоджувати з лікарем.

Побічна дія

підвищена чутливість до компонентів продукту.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

при температурі не вище 25 ° С.

С Према капсулы по 325 мг №8 покупают

Здоровье, дарованное природой