№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Силонда средство по уходу за кожей рук и тела 500 мл

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Силонда средство по уходу за кожей рук и тела 500 мл
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Концерн Эколаб (Бельгия)
Состав:
не указан.

Инструкция Силонда средство по уходу за кожей рук и тела 500 мл Показать полностью

Сілонда засіб по догляду за шкірою рук і тіла

Сілонда - це засіб для догляду за сухою і чутливою шкірою. Підтримує і регулює вологість шкіри (особливо в разі частого миття та дезінфекції рук). Лосьйон добре підходить для догляду за чутливою шкірою. Швидкодіючі речовини регулюють вологість, захищають шкіру від подразнень.

Застосування: в лікувально-профілактичних установах, на об'єктах комунально-побутового призначення (салони краси, перукарні, косметичні кабінети, манікюрні, педикюрні і. Т.д.) для медичного персоналу та пацієнтів, для людей з чутливою шкірою. Засіб підходить для щоденного догляду за руками і тілом, а так само рекомендується при частому митті та дезінфекції.

Для догляду за шкірою після гігієнічної та хірургічної дезінфекції рук. Для відновлення шкіри після фізіотерапевтичних процедур, а також процедур з використанням високих температур, після миття використовується для догляду за шкірою тіла. Підходить для всіх типів шкіри, особливо для сухої шкіри, а також для шкіри немовлят. Не залишає слідів на білизні.

Склад: вода, рідкий парафін, пропіленгліколь, стеаринова кислота, пальмітинова кислота, триетаноламін, карбомер, білий віск, метилпарабен, пропілпарабен.

Спосіб застосування: Лосьйон поступово наноситься на шкіру, рівномірно розподіляється і втирається в пошкоджену ділянку.

Може використовуватися з дозуючої помпою або через стаціонарне дозуючий пристрій - економічний у застосуванні.

Упаковка в пляшках по 500 мл

С Силонда средство по уходу за кожей рук и тела 500 мл покупают

Здоровье, дарованное природой