№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Спасатель бальзам для тела хондроитин 1000 50г

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Спасатель бальзам для тела хондроитин 1000 50г
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Альфа Интел (Польша)
Состав:
не указан.

Имеет регенерирующее, антибактериальное, успокаивающее, заживляющее, увлажняющее, защитное, дезинтоксикационное, обезболивающее, рассасывающее свойства.  Бальзам стимулирует очищение раны и естественное восстановление разрушенных слоев дермы.  Спасатель применяют с лечебной целью, для ухода за проблемной и сухой кожей, для профилактики кожных повреждений: опрелости; ссадины; раны (поверхностные, глубокие); повреждения подкожной клетчатки; профилактика и лечение трещин; ожоги (термические, химические); гематомы; ушибы, растяжения; угревая болезнь; дерматит различного генеза; вторичные инфекции кожи; воспалительные заболевания кожи; острый воспалительный процесс на слизистых. Перед применением Спасателя пораженную поверхность промывают, просушивают. Наносят среднее количество бальзама, закрывают повязкой. Периодически раневую поверхность необходимо открывать для доступа кислорода к ране. 

Инструкция Спасатель бальзам для тела хондроитин 1000 50г Показать полностью

Рятувальник Хондроітин 

Опис:

Рятувальник Хондроітин 1000 високоактивний засіб для проведення місцевого масажу, спрямованого на відновлення правильної роботи опорно-рухового апарату. Стимулююча дія препарату ефективно допомагає впоратися з проблемами м'язів і суглобів, що виникли в результаті вікових змін, спортивних і фізичних перевантажень. Препарат активно стимулює місцевий кровообіг, живить і регенерує м'язи і зв'язки. Інгредієнти препарату приймають важливу участь у відновленні функцій колінного, ліктьового і плечового суглобів, а також суглобів зап'ястя і щиколотки. Препарат сприяє прискоренню процесів метаболізму на клітинному рівні, нормалізації кровопостачання кісткової основи суглобового хряща і прискоренню відновлення нормальної роботи тканин м'язів і суглобів, тим самим допомагаючи зупинити запальний процес.

Бальзам є унікальним сучасним препаратом на базі натуральних компонентів. Містить концентровані активні субстанції, що володіють винятковими властивостями проникнення в тканини. Висока ефективність препарату обумовлена ​​синергетичним з'єднанням Хондроитина і органічного кремнію. Хондропротективна активність препарату, завдяки використанню високоякісної активної субстанції та досконалому контролю всіх ступенів виробництва, забезпечує значні його перевага в порівнянні з широко відомими препаратами, що застосовуються при проблемах опорно-рухового апарату.

Спосіб застосування:

Гель слід нанести безпосередньо з туби на чисту і суху шкіру в області колінного, ліктьового і / або плечового суглобів, а також суглобів зап'ястя і щиколотки. Масажними рухами препарат втерти до повного вбирання. Дозування і частота застосування визначається індивідуально. Після застосування гелю слід ретельно вимити руки.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість компонентів.

Умови та термін зберігання:

Зберігати в прохолодному, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С.

Форма випуску:

Тюбик 50 г

Дана продукція не є препаратом медичного призначення.

С Спасатель бальзам для тела хондроитин 1000 50г покупают

Здоровье, дарованное природой