№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Тест на ВИЧ 1/2 тип в крови CITO

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Тест на ВИЧ 1/2 тип в крови CITO
Цена
для интернет заказа
102,04 грн.
Производитель: Фармаско Киев Украина
Состав:
не указан.

Инструкция Тест на ВИЧ 1/2 тип в крови CITO Показать полностью

CITO TEST HIV 1/2 - експрес-тест для діагностики ВІЛ-інфекції 1 та 2 типу (кров, сироватка, плазма)

Принцип, за яким працює експрес-тест на ВІЛ, заснований на класичному взаємодії «антиген-антитіло». Щоб краще уявити, як взаємодіють антиген і антитіло, можна порівняти їх з замком і ключем. Антиген діє як замок, антитіло - як ключ. І кожен ключ повинен бути різний для кожного замку.

У міру росту організму і контакту з різними патогенами, наша імунна система накопичує мільйони різних антитіл - це і є наш набутий імунітет, величезний «довідник» або банк імунних клітин, які, як правило, не діють, поки вони не знадобляться організму в боротьбі зі збудником інфекції. Однак варто нам повторно «зустріти» збудника вже колись знайомої інфекції, імунітет направляє йому на зустріч антитіло, яке блокує активність патогена.

Аналізи на ВІЛ засновані на цій взаємодії: на поверхні вірусу імунодефіциту людини розташовано багато специфічно білків, які діють як антигени. Один з найпоширеніших - протеїн 24 (р24), який у більшості людей визначається вже через пару тижнів після зараження. Синтез ж антитіл займає більше часу, і вони визначаються за допомогою імуноферментного аналізу (ІФА). ІФА дозволяє з'ясувати відкриває певний «ключ» той чи інший замок, тобто, чи має дане антитіло відношення до конкретного антигену.

Експрес-тест на ВІЛ - антигени збудника фіксуються на смужці тесту (там є ще контрольна), і відповідно, при наявності антитіл до ВІЛ-інфекції в зразку крові, тест дає про це знати зміною кольору смужки. Щоб полегшити процес тестування, до системи додається буфер, що дозволяє крові з антитілами безперешкодно досягти смужки з антигенами.

Як зробити експрес-тест на ВІЛ: швидко і просто

Експрес-тест на ВІЛ не вимагає особливої ​​підготовки (голодування, утримання від вживання ліків або алкоголю та ін.): Антитіла, які утворилися до збудника цієї інфекції в крові, не схильні до подібних впливів «ззовні».

Єдиний незручний момент в застосуванні експрес-тесту на ВІЛ - забір біоматеріалу: така швидка діагностика проводиться тільки з використанням крові. Тому, щоб дізнатися результати експрес-тесту на ВІЛ, потрібно здати невелику кількість крові з вени або з пальця. Якщо кров забирається з пальця, вона підлягає негайному дослідженню, венозну кров можна зберігати два дні при температурі 2-8 С.

Інтерпретація результатів експрес-тесту на ВІЛ

Результати експрес-тесту на ВІЛ однозначні - вони можуть бути або позитивними, або негативними. Негативні результати говорять про відсутність інфекції в організмі. Позитивні, на жаль, про зворотне, однак для повноцінної постановки діагнозу потрібно ще додатковий аналіз-підтвердження, який проводиться з використанням інших методів діагностики.

Експрес-тест на ВІЛ не змушує довго чекати - для того, щоб дізнатися свій результат, потрібно всього 15 хвилин. Що стосується достовірності результатів експрес-тесту на ВІЛ, то сучасні системи швидкої діагностики забезпечують 99,99% чутливості і такий же рівень специфічності (здатності безпомилково визначати збудника).

До нових і надточним системам швидкої діагностики відноситься CITO TEST HIV 1/2 - експрес-тест на ВІЛ від компанії Фармаско, який діагностує збудників ВІЛ-інфекції та 1 і 2 типу. Для застосування CITO TEST HIV 1/2 підходить венозна або капілярна кров, а також сироватка, плазма. Для надійності CITO TEST HIV 1/2 оснащений системою внутрішнього контролю, яка свідчить про коректність проведення аналізу і, відповідно, про те, як слід інтерпретувати отримані результати.

С Тест на ВИЧ 1/2 тип в крови CITO покупают

АптекаАдрес, телефонЦена в аптеке
Аптека гормональных препаратов №2

Адрес: ул. М. Тимошенко, 29, в секции №5 жилого дома.

Удобная парковка

Аптека работает с 08:00 до 22:00

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

102,04
Аптека гормональных препаратов №4
Ограниченное количество

Адрес: пр. Соборности, 4 .

Удобная парковка

Аптека работает с 08:00 до 22:00

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

102,04
Аптека гормональных препаратов №5

Адрес: ул. Василия Липковского, 25 (Урицкого, 25)

Аптека работает круглосуточно

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

102,04
Аптека гормональных препаратов №6
Ограниченное количество

Адрес: ул. Иоанна Павла II, 16.

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

102,04
Аптека гормональных препаратов №7

Адрес: ул. Вадима Гетьмана, 46/2

Аптека работает круглосуточно

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

92,40
Здоровье, дарованное природой