№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
 • да, устраивают
 • цены приемлемые, но есть дешевле
 • дорого, но устраивают
 • нет, не устраивают

Покрытие операционное 210х120 стерильное №1 Н

 1. Главная
 2. »
 3. Товар
Покрытие операционное 210х120 стерильное №1 Н
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Неман (Украина, Луганск)
Состав:
не указан.

Инструкция Покрытие операционное 210х120 стерильное №1 Н Показать полностью

Покриття операційне 210х120 см стерильне.

Операційні покриття одноразового використання медичного призначення. Упаковані кожна індивідуально. Стерилізація оксиди етилену!

Термін стерильності - 3 роки.

Виробник: Україна

Медичний одяг є спеціалізованим видом одягу. До неї пред'являється ряд особливих вимог по простоті стерилізації, дезінфекції, антистатичності і ергономіки. Всі ці вимоги закріплені в державних стандартах на виготовлення одягу для медперсонала.В суті, Медодяг є особою всієї галузі, тому до її якості і зовнішньому вигляду останнім часом стали ставитися більш вимогливо. Це стосується різноманітності фасонів халатів і костюмів лікарів і молодшого персоналу, одягу для хірургічних відділень. Але є ще один вид медичної спецодягу - одноразова уніформа і білизна.

Область застосування одноразового одягу для медичних працівників

Одноразовий одяг є одним з важливих чинників для ефективного запобігання поширенню збудників інфекційних захворювань. Вона є обов'язковою частиною режиму, спрямованого на боротьбу з епідеміями або перешкоджання їх виникнення. Одноразові медичні халати й інша форма для одноразового використання дуже актуальна в інфекційних стаціонарах, де збудники хвороб постійно представляють загрозу не тільки для хворих, а й для медичного персоналу

Застосування такого одягу дозволяє раціонально і ефективно вирішувати проблеми при виникненні внутрішньо лікарняних інфекцій. Така медична спецодяг незамінна в умовах виникнення аварійних або інших надзвичайних ситуацій, пов'язаних з біологічно небезпечними речовинами. Вона є частиною матеріально-технічного забезпечення сучасної медичної служби і потрібна в екстремальних ситуаціях для безпечної і ефективної роботи.

Які вимоги пред'являються до виготовлення одноразової форми

У виготовленні такої спеціалізованої продукції головну роль грає якість матеріалу, що використовується для пошиття. Тканина повинна мати досить високими бар'єрними властивостями - перешкоджати проникненню мікроорганізмів. Бактеріальна проникність матеріалу не повинна перевищувати 5%.

Тканина для медичної спецодягу повинна відповідати таким вимогам:

 • високий ступінь повітропроникності;
 • м'якість при дотику;
 • висока стійкість до вологи;
 • достатня міцність на розрив;
 • відсутність при використанні побічних ефектів: роздратування, попрілостей на шкірі, алергічних реакцій.

Для виробництва одноразових предметів одягу застосовуються новітні технологічні розробки в сфері нетканих матеріалів -спанлейс, спанбонд, СМС. Ці тканини не токсичні, антистатичні і відповідають всім необхідним вимогам для такого виду продукції.

С Покрытие операционное 210х120 стерильное №1 Н покупают

Здоровье, дарованное природой