№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Салфетки Диабетисепт (Diabetisept) №15

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Салфетки Диабетисепт (Diabetisept) №15
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: С.Ц.Профилактик Технолоджи С.Р.Л. (Румуния)
Состав:
не указан.

Профілактичні вологі серветки для догляду за діабетичною стопою. Використовувати постійно для зниження симптомів діабетичної стопи.

Инструкция Салфетки Диабетисепт (Diabetisept) №15 Показать полностью

ДІАБЕТІСЕПТ серветки вологі

DIABETISEPT

Профілактичні вологі серветки для догляду за шкірою ніг, в тому числі особам, які страждають на діабет (для захисту діабетичної стопи).

Склад: живокіст лікарський, гліцерин, пропандіол, ромашка, ментол, аніонна та неіонна поверхнево-активна речовина, етанол, силікон, вода.

Інструкція для використання: Серветка для протирання ніг. Відкрийте саше і дістаньте вологу серветку. Уважно прочистіть стопу за допомогою вологої серветки, особливо між пальцями Висушіть стопу перш ніж одягати шкарпетку чи взуття. Профілактичні вологі серветки ДІАБЕТІСЕПТ— продукт, який біологічно розкладається.

Застереження при застосуванні: Тільки для зовнішнього застосування. Індивідуальна чутливість до компонентів. Припинити використання у випадку появи подразнення.

Умови зберігання: Зберігати в сухому і прохолодному місці. Кінцева дата споживання та номер партії (серії) виробництва: дивись на упаковці.

С Салфетки Диабетисепт (Diabetisept) №15 покупают

Здоровье, дарованное природой