№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Сам-Е Флекс таб №20

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Сам-Е Флекс таб №20
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Бион Корпорейшн (Великобритания)
Состав:
не указан.

Хондропротектор для здоровья суставов и позвоночника

Инструкция Сам-Е Флекс таб №20 Показать полностью

Сам-Е Флекс 

Опис

Ефективний хондропротекторний препарат САМ-е Флекс №20 випускається у формі таблеток. Медикаментозний засіб має яскраво виражену протизапальну, аналгетичну, ліпотропною і антиоксидантну дію, допомагає синтезувати спеціальні речовини, що сприяють відновленню функцій суглобів у дорослій категорії хворих. Незамінний він при лікуванні артрозу, артритів і остеоартритів, хондроз хребта і дегенеративні зміни в суглобах.

Інструкція до ліків САМ-е Флекс містить докладні і доступні відомості про його вплив на суглобовий хрящ, опис складу, правила вживання при різних захворюваннях суглобів.

Протипоказаннями є підвищене сприйняття складових препарату, вагітність, вигодовування новонародженого груддю, маніакально-депресивні стани. Препарат не повинен викликати побічних явищ, при появі порушень з боку шлунково-кишкового тракту або інших алергічних проявів, слід проконсультуватися з лікарем.

Широту застосування препарату САМ-е Флекс продиктована його унікальними властивостями надавати відновлює, знеболюючу вплив на суглоб. Ліки призначаються при суглобових захворюваннях і порушеннях дегенеративного характеру, запаленнях і болях в суглобах і хребті, допомагає зміцнювати хрящові тканини і перешкоджає руйнуванню суглобів. 

С Сам-Е Флекс таб №20 покупают

Здоровье, дарованное природой