№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Тестовый картридж Clover A1c №1

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Тестовый картридж Clover A1c №1
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Инфопия Ко,Корея
Состав:
не указан.

Тестовый картридж для измерения концентрации гликированного гемоглобина. Используется с анализатором Clover A1c. В упаковке 10 тестовых картриджей и инструкция по использованию.

Инструкция Тестовый картридж Clover A1c №1 Показать полностью

Тестовий картридж CLOVER A1c

Тестовий картридж Clover A1c призначений для визначення глікованого гемоглобіну A1c на аналізаторі Clover A1c , виробництва компанії Infopia , Республіка Корея .

Тестовий картридж CLOVER A1c складається з базової і частини з реагентом.

Базова частина : являє собою пластикову кювету , що містить всередині кілька взаємно сполучених порожнин , а також спеціальні зони , в яких відбувається вимір фракції A1c і загального гемоглобіну методом спектрофотометрії .

Частина з реагентом: складається з капіляра для забору крові ( 4 мкл. ), розташованому на довгій ніжці , а також з блоків з реагентами ( реакційним та промивним розчинами ) .

Проведення дослідження за допомогою тестового картриджа CLOVER A1c :

1 . Вставте базову частину в аналізатор ;

2 . Кілька разів стрясітьчастину з реагентом, для додання однорідності реакційному розчину ;

3 . Доторкніться капіляром до поверхні краплі крові , при цьому необхідний для дослідження обсяг автоматично заповнить внутрішню частину капіляра .

4 . Вставте частину з реагентом із заповненим капіляром в аналізатор і закрийте кришку.

5 . Аналіз почнеться автоматично , результат аналізу - через 5 хвилин.

ВАЖЛИВО !

Для проведення аналізу може використовуватися цільна капілярна або венозна кров з будь-яким антикоагулянтом або без. Термін зберігання крові перед дослідженням : до 7 днів при температурі від 2 до 8 ° C.

Глікозильований гемоглобін ( HbA1c) - це, мабуть , єдиний об'єктивний лабораторний показник , який не тільки характеризує якість компенсації цукрового діабету ( ЦД) а й , як показали результати великих досліджень ( DCCT , UKPDS ) , є маркером ризику розвитку ускладнень цього захворювання. Більш того, дотримання вимог по стандартизації та обов'язкової сертифікації вимірювання HbA1c , дозволили використовувати його для діагностики прихованих форм порушень вуглеводного обміну (рекомендації ADA - Американської діабетичної асоціації).

Аналізатор CLOVER A1с є професійним стандартизованим і сертифікованим лабораторним приладом (сертифікати IFCC і NGSP ) , тобто , відповідно до міжнародних стандартів , може використовуватися в лабораторіях медичних установ для дослідження HbA1c .     

С Тестовый картридж Clover A1c №1 покупают

Здоровье, дарованное природой