№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Уголь белый Доброе утро таб №10

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Уголь белый Доброе утро таб №10
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Внешторг Фарма (Россия)
Состав:
не указан.

Компанія ОмніФарма (Київ) почала випуск нового комплексного препарату проти похмілля "Білий Вугілля З ДОБРИМ УТРОМ®". Завдяки унікальному 3-х компонентного складу препарат "Білий Вугілля з Добрим ранком" НЕ тільки знімає симптоми похмілля, але і діє на всі етапи виведення алкоголю. Даний препарат знімає головний біль, м'язова слабкість, нездужання, почуття розбитості на ранок, а також заповнює запас енергії, покращує настрій і працездатність. Застосовувати дорослим по 3-4 таблетки 1 раз на добу до або під час вживання алкоголю, запиваючи питною водою. При необхідності повторити вранці в тій же дозі протягом 4-6 днів.

Инструкция Уголь белый Доброе утро таб №10 Показать полностью

Біле Вугілля ДОБРОГО РАНКУ®

В 1 таблетці:

  • надвисокодисперсний діоксид кремнію
  • бурштинова кислота
  • таурин

 Таурин відіграє важливу роль у забезпеченні оптимальної роботи печінки, необхідний для виведення токсичних речовин з організму. Сприяє покращенню енергетичного обміну в організмі, допомагає зняти стрес, забезпечує антиоксидантний захист організму, особливо при дегідратації, відновлює енергетичний баланс нервових клітин, покращує увагу, настрій і працездатність.

 Бурштинова кислота прискорює процес «спалювання» алкоголю в крові, в результаті перетворення ацетальдегіду на вуглекислий газ і воду, швидко знімає похмільний синдром.

Діоксид кремнію за рахунок вираженої сорбційної активності, сприяє зв’язуванню і виведенню з організму токсичних продуктів метаболізму алкоголю.

Надвисокодисперсний діоксид кремнію за рахунок вираженої сорбційної активності сприяє зв’язуванню та виведенню з організму токсичних продуктів метаболізму алкоголю.

Як приймати?

Перед вживанням 1-2 таблетки розчинити в склянці (200 мл) питної води. З метою зменшення проявів алкогольної інтоксикації та профілактики сп’яніння: приймати дорослим по 1 таблетці за 1 годину до вживання алкоголю або відразу після цього. З метою швидкого усунення симптомів похмілля: приймати дорослим по 1-2 таблетки вранці.

Застереження щодо застосування:

Містить джерело фенілаланіну.

Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість компонентів, вагітність та період лактації, виразкова хвороба шлунку та 12-палої кишки у стадії загострення, виразки та ерозії слизової оболонки кишечнику, шлункові та кишкові кровотечі, кишкова непрохідність, фенілкетонурія.

Добавка дієтична.

Вироблено в Республіці Білорусь на замовлення ТОВ «ОмніФарма Київ).

С Уголь белый Доброе утро таб №10 покупают

Здоровье, дарованное природой