№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Спираль GOLD T NORMAL (Cu 375+Au)

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Спираль GOLD T NORMAL (Cu 375+Au)
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Eurogine S.L. (Испания)
Состав:
не указан.

Инструкция Спираль GOLD T NORMAL (Cu 375+Au) Показать полностью

Внутрішньоматкова спіраль Gold T (Cu 375 + Au) Normal

Внутрішньоматкова спіраль Gold T Normal (Cu 375 + Au) - єдиний в своєму роді вид внутрішньоматкової контрацепції. Унікальна модель, яка повністю виключає ризик корозії, відторгнення або алергічних реакцій. Цей вид контрацепції дуже скоро став популярним і найефективнішим методом запобігання незапланованої вагітності. За даними статистики наданої Всесвітньою Організацією Охорони Здоров'я, спіраль вибирають близько 70 мільйонів жінок по всьому світу. Така популярність обумовлена ​​високим відсотком ефективності (98%).

Особливості золотий внутрішньоматкової спіралі Gold T Normal

Золота спіраль була створена як альтернатива для вже популярних мідних моделей. Вона захищає жінку від позаматкових запалень та інших небажаних ефектів. Сердечник спіралі виготовлений з чистого золота, яке запобігає процес корозії при контакті з внутрішньоматкової рідиною.

Золото також продовжує контрацептивний ефект і дозволяє використовувати такий вид контрацепції жінкам з підвищеною чутливістю до сріблу (золото - інертний матеріал, і він не впливає на організм жінки).

Золото 99 проби, яке використовується при виготовленні спіралі, виключає корозійні ефекти і по закінченню декількох років сердечник не буде зруйноване.

Т-подібна форма спіралі розроблена з урахуванням всіх недоліків попередніх моделей, а це забезпечує максимально просту установку. Також така форма дозволить спіралі надійно закріпитися і не змістився.

Термін дії контрацептивного ефекту становить 5 років. Перш ніж купити внутрішньоматкову спіраль Gold T Normal, проконсультуйтеся з Вашим лікарем.

Опис: пластиковий стрижень обмотаний мідним дротом з золотим осердям. Площа мідного покриття становить 375 мм², золотого - 93,62 мм²

Тип: Т - образна.

Переваги:

Єдина в Україні зареєстрована модель такого рівня, абсолютно виключає ризик корозії, не викликає реакцію відторгнення, не здатна спровокувати алергію.

С Спираль GOLD T NORMAL (Cu 375+Au) покупают

Здоровье, дарованное природой