№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Дерматикс Ультра гель 15 г

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Дерматикс Ультра гель 15 г
Цена
для интернет заказа
1150,19 грн.
Производитель: Хансон Медикал (США)
Состав:
не указан.

Прозрачный силиконовый гель разглаживает, смягчает и уменьшает рубцы, устраняет зуд и дискомфорт, а также сводит к минимуму рубцевание. Используется для келоидных и гипертрофических рубцов (образовавшийся после хирургических вмешательств, травматических ран и ожогов). Наносится два раза в день на чистую, сухую кожу мягкими массирующими движениями. После высыхания поверх можно наносить косметику. Также подходит для использования у детей. Не использовать на открытых и свежих ранах, а также на слизистых оболочках.

Инструкция Дерматикс Ультра гель 15 г Показать полностью

Дерматікс Ультра 

Особливості застосування:

Дерматікс Ультра - це гель для місцевого застосування, прозорий, швидко висихає, який допомагає підтримувати баланс вологості шкіри і одночасно корегує рубці,що утворилися в результаті хірургічних операцій, опіків та інших травм.

Дерматікс Ультра продемонстрував здатність розгладжувати, вирівнювати та пом'якшувати рубці, полегшує біль, свербіж і відчуття дискомфорту, а також зменшує почервоніння шкіри в області рубців.

Дерматікс Ультра являє собою легку, нежирну субстанцію, яка легко наноситься на всі ділянки шкіри, включаючи обличчя, суглоби і шкірні згини, швидко висихає з утворенням «невидимого покриття», залишаючи відчуття чистоти і шовковистості шкіри.

Дерматікс Ультра виробляється з використанням таких же основних довгих ланцюгів полімерів, які використовуються для місцевих обгортувань із силіконового гелю, і міститься в тубі. Цей гель, що містить циклічні та полімерні силоксани і ефір вітаміну С, випускається в тубах по 6 г, 15 г і 60 г.

Показання для застосування:

Дерматікс Ультра застосовується для запобігання утворення та корекції келоїдних і гіпертрофічних рубців (наприклад, таких, які виникли в результаті хірургічних операцій, травм, опіків). Для кращого ефекту гель слід застосовувати одразу після загоєння рани і відновлення поверхні шкіри. Його також можна застосовувати для виступаючих почервонілих незрілих рубців, що знаходяться в стадії активного формування, яке відбувається в період до 2 років після загоєння рани.

Спосіб застосування та дози:

Зніміть кришечку туби і обріжте кінчик (для туби 60 г просто зніміть захисне покриття з фольги). Вимити уражену ділянку і промокнути насухо, тому що Дерматікс Ультра слід наносити тільки на суху і чисту шкіру. Легкими масажними рухами нанести гель на рубець; надлишок гелю можна промокнути тканиною, щоб не забруднити одяг. Після висихання поверх гелю Дерматікс Ультра можна наносити косметику. Застосовувати гель вранці та ввечері протягом не менше двох місяців; для важких рубців може знадобитися більш тривале лікування. Дерматікс Ультра можна застосовувати у дітей.

Протипоказання:

Дерматікс Ультра не слід застосовувати на свіжих незагоєних ранах.

Не слід наносити гель Дерматікс Ультра на слизові оболонки чи занадто близько біля очей.

Дерматікс Ультра не слід наносити на шкіру поверх інших лікувальних засобів без консультації лікаря.

Побічні реакції:

У рідких випадках гель може викликати почервоніння, болючість або подразнення шкіри. Якщо у Вас спостерігаються ці або будь-які інші побічні ефекти, зверніться за консультацією до лікаря або фармацевта.

Умови зберігання:

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Зберігати при температурі до25°С.

Не застосовуйте після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

С Дерматикс Ультра гель 15 г покупают

АптекаАдрес, телефонЦена в аптеке
Аптека гормональных препаратов №1
Ограниченное количество

Адрес: бул. Леси Украинки, 9.

Удобная парковка

Аптека работает круглосуточно

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

1142,98
Аптека гормональных препаратов №5
Ограниченное количество

Адрес: ул. Василия Липковского, 25 (Урицкого, 25)

Аптека работает круглосуточно

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

1150,19
Здоровье, дарованное природой