№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Солгар Бета каротин 7 мг капс 827 мг №60

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Солгар Бета каротин 7 мг капс 827 мг №60
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Солгар Витамин энд Херб (США)
Состав:
не указан.

В состав препарата входит экстракт водоросли D. Salina, смешанный с натуральным оливковым маслом. Водоросль содержит смесь каротиноидов:
бета-каротин (7 мг), альфа-каротин (259 мкг), прочие каротиноиды (148 мкг). Каротиноиды обладают антиоксидантным действием, повышают иммунитет, снижают вредное воздействие загрязненной окружающей среды. Рекомендуются к применению при недостатке витамина А, а также во время эпидемий простудных заболеваний. Принимать по 1 капсуле в день во время еды.

Инструкция Солгар Бета каротин 7 мг капс 827 мг №60 Показать полностью

Солгар Бета Каротин

Антиоксидант. Попередник вітаміну А. Захист від УФ-променів.

Бета-каротин – це жовто-оранжевий рослинний пігмент, який забезпечує колір більшості яскраво забарвлених (червоних, помаранчевих, жовтих) овочів і фруктів. В організмі людини бета-каротин не синтезується, тим не менш, відіграє важливу роль. По-перше, бета-каротин проявляє антиоксидантні властивості, по-друге, бета-каротин є попередником вітаміну А. Під впливом ферментів, бета-каротин в нашому організмі перетворюється на вітамін А, який має сприятливий вплив на зір і шкіру. Вітамін А також необхідний для нормального функціонування імунної та репродуктивної систем. Ознаками нестачі вітаміну А є: погіршення зору при зниженій освітленості, сухість слизової оболонки очей, відчуття “піску” в очах, почервоніння повік, сльозливість очей на холоді; сухість шкіри, передчасна поява зморшок. Також при нестачі вітаміну А може відзначатися підвищена больова і температурна чутливість шкіри; часті інфекції; підвищена чутливість зубної емалі. Потреба в додатковому прийомі бета-каротину підвищується особливо влітку, а також під час відвідування солярію. Це пов’язано з тим, що бета-каротин зменшує чутливість шкіри до ультрафіолету і зменшує силу сонячних опіків, що дозволяє продовжити перебування на сонці без ризику для здоров’я. Максимально ефективно для захисту від ультрафіолету починати прийом бета-каротину за кілька тижнів до початку активної засмаги. 

Спосіб вживання:

дорослим по 1 капсулі на день під час вживання їжі. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Застереження при застосуванні:

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, жінкам в період вагітності та лактації.

Форма випуску:

60 капсул

Склад:

екстракт водорості D.Salina в оливковій олії, що містить суміш каротиноїдів – 37 мг

в т.ч. бета-каротин - 7 мг

альфа каротин - 259 мкг

інші каротиноїди (криптоксантин, зеаксантин, лютеїн) - 148 мкг

С Солгар Бета каротин 7 мг капс 827 мг №60 покупают

Здоровье, дарованное природой