№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Солгар Бромелайн таб 500 мг №30

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Солгар Бромелайн таб 500 мг №30
Цена
Уточняйте наличие
399,18 грн.
Производитель: Солгар Витамин энд Херб (США)
Состав:
не указан.

Рекомендуется в качестве биологически активной добавки к пище, как источника бромелайна. Бромелайн - фермент, выделенный из ананаса. Применяется для улучшения пищеварения, а также в качестве дополнительной терапии для уменьшения воспаления, отека и ускорения восстановления тканей (при ожогах, при болях в коленях, при язве, после травм и т.д.). По 1-3 таблетки в день предпочтительно во время еды.

Инструкция Солгар Бромелайн таб 500 мг №30 Показать полностью

Солгар Бромелайн

Поліпшення травлення. Протизапальний ефект.

Бромелайн – фермент, виділений з ананаса. Бромелайн володіє широким спектром дії і отримав найбільше визнання, як травний фермент, що підвищує ферментативну активність і допомагає організму при зниженні рівня ферментів в травних соках, сприяє розщепленню білкової їжі і засвоєнню її організмом. Бромелайн також підвищує ефективність антибіотиків при респіраторних інфекціях. Крім цього, бромелайн має протизапальну і загоюючу дію. Проведені дослідження показують ефективність бромелайну у пригніченні запалення і загоєнні ушкоджень, більшою мірою при короткостроковому запаленні, наприклад, при спортивних травмах і напруженні м'язів. Бромелайн рекомендується застосовувати для поліпшення травлення, а також в якості додаткової терапії для зменшення запалення, набряку і прискорення відновлення тканин.

Рекомендації щодо застосування:

вживати дорослим по 1 таблетці 3 рази на день під час прийому їжі. (з метою поліпшення травлення приймати під час їжі, а для зниження запалення і набряклості приймати на голодний шлунок мінімум за годину до їжі).

Форма випуску:

30 таблеток.

С Солгар Бромелайн таб 500 мг №30 покупают

Здоровье, дарованное природой