№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Тест на беременность Эвитест №2

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Тест на беременность Эвитест №2
Цена
Уточняйте наличие
47,59 грн.
Производитель: Хельм Медикал Гмбх (Германия)
Состав:
не указан.

Evitest тест на вагітність представляє собою експрес - тест для діагностики вагітності на ранніх термінах. Виробляє Evitest німецька компанія HELM Pharmaceuticals Gmbh. Включає в себе дві тестових смужки для підвищення точності аналізу. Смужку дістають з упаковки і опускають в сечу на зазначений час. Для уточнення результату тесту через деякий час слід провести тест повторно. Точність тесту на вагітність Evitest більше 99%. Тест дає можливість діагностики з першого дня затримки менструації, а також використовувати його в будь-якому місці, в будь-який час доби. Отримання результату протягом 3-5 хвилин.

Инструкция Тест на беременность Эвитест №2 Показать полностью

Тест на вагітність Evitest

Еvitest - це найлегший у використанні тест. Його інструкція рекомендує просто опускати тест-смужку в ємність із зібраною сечею. Через 3 секунди тест покаже результат. Такий тест працює вже на 5-6 день після зачаття.

Щоб Евітест показав вагітність, має пройти з моменту зачаття кілька днів. На 1-2 день ніякий тест, навіть самий чутливий, не зможе показати правдивий результат. Це пояснюється просто: в організмі жінки ще немає лХГ.

С Тест на беременность Эвитест №2 покупают

Здоровье, дарованное природой