№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
 • да, устраивают
 • цены приемлемые, но есть дешевле
 • дорого, но устраивают
 • нет, не устраивают

Покрытие операционное 80х60 стерильное Славна

 1. Главная
 2. »
 3. Товар
Покрытие операционное 80х60 стерильное Славна
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Технокомплекс (Украина, Киев)
Состав:
не указан.

Виріб одноразового використання в стерильному виконанні. Допомагає в боротьбі проти передачі внутрішньолікарняних та інших типів інфекцій, крім цього захищає персонал від можливого зараження. Нетканий матеріал, з якого вироблено операційне покриття, має високу біологічну інертністю і перешкоджає поширенню інфекцій. Також має хорошу повітропроникність одночасно з пилозахисними властивостями, не викликає алергічних реакцій.

Инструкция Покрытие операционное 80х60 стерильное Славна Показать полностью

Покриття операційне 80х60 см стерильне

Операційні покриття одноразового використання медичного призначення. Упаковані кожна індивідуально. Стерилізація оксиди етилену!

Термін стерильності - 3 роки.

Виробник: Україна

Медичний одяг є спеціалізованим видом одягу. До неї пред'являється ряд особливих вимог по простоті стерилізації, дезінфекції, антистатичності і ергономіки. Всі ці вимоги закріплені в державних стандартах на виготовлення одягу для медперсонала.В суті, Медодяг є особою всієї галузі, тому до її якості і зовнішньому вигляду останнім часом стали ставитися більш вимогливо. Це стосується різноманітності фасонів халатів і костюмів лікарів і молодшого персоналу, одягу для хірургічних відділень. Але є ще один вид медичної спецодягу - одноразова уніформа і білизна.

Область застосування одноразового одягу для медичних працівників

Одноразовий одяг є одним з важливих чинників для ефективного запобігання поширенню збудників інфекційних захворювань. Вона є обов'язковою частиною режиму, спрямованого на боротьбу з епідеміями або перешкоджання їх виникнення. Одноразові медичні халати й інша форма для одноразового використання дуже актуальна в інфекційних стаціонарах, де збудники хвороб постійно представляють загрозу не тільки для хворих, а й для медичного персоналу

Застосування такого одягу дозволяє раціонально і ефективно вирішувати проблеми при виникненні внутрішньо лікарняних інфекцій. Така медична спецодяг незамінна в умовах виникнення аварійних або інших надзвичайних ситуацій, пов'язаних з біологічно небезпечними речовинами. Вона є частиною матеріально-технічного забезпечення сучасної медичної служби і потрібна в екстремальних ситуаціях для безпечної і ефективної роботи.

Які вимоги пред'являються до виготовлення одноразової форми

У виготовленні такої спеціалізованої продукції головну роль грає якість матеріалу, що використовується для пошиття. Тканина повинна мати досить високими бар'єрними властивостями - перешкоджати проникненню мікроорганізмів. Бактеріальна проникність матеріалу не повинна перевищувати 5%.

Тканина для медичної спецодягу повинна відповідати таким вимогам:

 • високий ступінь повітропроникності;
 • м'якість при дотику;
 • висока стійкість до вологи;
 • достатня міцність на розрив;
 • відсутність при використанні побічних ефектів: роздратування, попрілостей на шкірі, алергічних реакцій.

Для виробництва одноразових предметів одягу застосовуються новітні технологічні розробки в сфері нетканих матеріалів -спанлейс, спанбонд, СМС. Ці тканини не токсичні, антистатичні і відповідають всім необхідним вимогам для такого виду продукції.

С Покрытие операционное 80х60 стерильное Славна покупают

Здоровье, дарованное природой