№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Тонгкат капс №30 Хелсиклопедия

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Тонгкат капс №30 Хелсиклопедия
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Элит-Фарм (Украина,Днепропетровск)
Состав:
не указан.

Диетическая добавка на растительной основе обеспечивает длительную стабильную эрекцию; улучшает кровообращение половых органов; хорошо влияет на функции сперматогенеза; улучшает психологическое состояние мужчин. Препарат также повышет работоспособность, для предотвращения синдрома хронической усталости. Применять мужчинам  по 1 капсуле 1 раз в день во время приема пищи, желательно в первой половине дня. Продолжительность применения - до 4-х недель, 2-3 курса в год.

Инструкция Тонгкат капс №30 Хелсиклопедия Показать полностью

Тонгкат капсули

Тонгкат  - 100% натуральний продукт, створений за малазійскою рецептурою, для чоловічої потенції, спрямований на поліпшення якості сексу.

Вплив на організм чоловіка відбувається відразу в двох аспектах: забезпечення механічних факторів, таких як посилення ерекції і збільшення пеніса, і стимулювання емоційних переживань під час інтимної близькості.

Продукт Тонгкат здатний підвищити рівень тестостерону в крові в 4.4 рази, що незмінно призводить до посилення лібідо (статевого потягу) і стимуляції процесів кровопостачання органів малого таза. Таким чином, збільшується кровообіг, і, як наслідок, посилюється наповнюваність печеристих тіл пеніса (Corpus Cavernosa), за рахунок чого і відбувається значне збільшення його розміру, а ерекція стає більш стійкою і тривалою, даруючи чоловіку здатність до декількох повторних статевих актів.

Легендарний корінь Тонгкат і корінь Женьшеню стимулюють вироблення тестостерону в організмі мужчини. Надаючи комплексний вплив за рахунок потужного викиду тестостерону в кров, Тонгкат  має виражену анаболічну дію, приводячи не тільки до підвищення сексуальних можливостей, але і до збільшення м’язової маси, фізичної сили і витривалості.

Наслідком активного статевого життя стає ліквідація застійних явищ в органах області малого тазу, що призводить до мінімізації таких поширених чоловічих захворювань, як інфекція сечостатевих шляхів, уретрит, простатит, аденома передміхурової залози і безпліддя. Таким чином, Тонгкат  комплексно вирішує багато найважливіших питання чоловічого здоров’я, тому показання до застосування даного продукту достатньо широкі.

Дія:

Зміцнює ерекцію

Наша сексуальна сила базується, головним чином, на міцній, впевненою ерекції. І тому, при всьому спектрі позитивних впливів на організм, продукт Тонгкаттм  націлений, в першу чергу, на природне зміцнення ерекції.

За рахунок натуральних природних компонентів, що активують процес кровопостачання органів малого таза, Тонгкат  допомагає Вашому організму повернутися до юнацького віку гіперсексуальності. Вже після першої капсули істотне, а головне, природне зміцнення ерекції дозволить Вам знайти упевненість в своїх сексуальних силах, даруючи здатність до декількох повторних статевих актів.

Посилює оргазм

Прагнучи до кінцевої мети, часом ми чекаємо набагато більшого, ніж отримуємо в результаті . Тонгкат гарантує Вам відчутне продовження оргазму.

Дія Тонгкат засноване на його здатності підвищувати рівень тестостерону в крові. Це призводить до посилення лібідо і поліпшенню процесів кровопостачання органів малого тазу, що, як наслідок, не тільки зміцнює ерекцію і збільшує тривалість статевого акту, але і істотно продовжує оргазм за рахунок прямого впливу на природні процеси у Вашому організмі.

Подвоює бажання

Бажати ми можемо все, що завгодно, від особистого збагачення до перемоги світової революції, але одне з природних чоловічих бажань - здатність жадати об’єкт сексуальної пристрасті - з часом втрачає колишню силу.

Продовжує статевий акт

Справжній чоловік звик тримати все під своїм контролем. І це стосується не тільки взаємин із зовнішнім світом, а й взаємодії зі світом внутрішнім - особистим.

За допомогою унікальних натуральних капсул Тонгкат  тривалість статевого акту стане повністю під Вашим контролем. Завдяки істотному підвищенню рівня природного гормону тестостерону і поліпшенню кровообігу органів малого таза. Тепер не Ваш організм, а Ви і тільки Ви самі будете вирішувати, скільки часу триватиме Ваша близькість.

Посилює чутливість

Сексуальна близькість по праву вважається одним з найбільш приємних процесів нашої життєдіяльності. Однак, з роками інтимне життя перестає приносити нам колишнє задоволення.

Тепер Ви зможете знову подарувати своїй сексуального життя справжню чуттєвість. Завдяки дії на природний гормон тестостерону у Вашому організмі, Тонгкат покращує кровообіг в області органів малого тазу, що, в свою чергу, неминуче посилює чутливість, даруючи кожній секунді Вашої близькості справжню насолоду.

Стимулює імунітет

Тільки природа здатна комплексно впливати на імунітет нашого організму. За рахунок потужного викиду в кров гормону тестостерону, стовідсотково натуральний природний продукт Тонгкат  покращує кровообіг, що дозволяє швидше і впевненіше виникати всім природним процесам в нашому тілі.

Нормальний кровообіг стимулює захисні властивості організму, а активна регулярне статеве життя дозволяє зміцнити м’язову масу. Всі ці фактори в сукупності істотно поліпшують імунітет, знімаючи фізичну втому і підвищуючи працездатність.

Підвищує працездатність

Тонгкат допоможе Вам як в особистому житті, так і на роботі. Поєднання найважливіших для людини природних компонентів дозволяє продукту Тонгкат  здійснювати комплексний вплив на весь організм чоловіка.

Поліпшений кровообіг стимулює правильну роботу всіх органів і імунітету в цілому, регулярне статеве життя дарує гарний настрій і впевненість у своїх силах, а анаболічна дія продукту надає витривалості і, як наслідок, суттєво підвищує працездатність.

Покращує кровообіг

Надаючи комплексний вплив за рахунок потужного викиду в кров тестостерону,

Тонгкат  посилює циркуляцію крові в області органів малого тазу, що, в свою чергу, призводить загальному поліпшенню кровообігу у всьому організмі.

Слід зауважити, що даний вплив ліквідує застійні явища в органах і призводить до мінімізації ризику поширених чоловічих захворювань, таких як простатит, інфекції сечостатевих шляхів і безпліддя. Таким чином, покращуючи кровообіг, Тонгкаттм Алі Платинум в цілому стимулює імунітет.

Склад

Екстракт кореня еврикоми довголистої (Корінь Тонгкат™) – 200 мг

Екстракт кори йохімбе – 120 мг

Екстракт кори муіра пуама – 90 мг

Екстракт кореня женьшеню – 50 мг

Дізнайтеся, що являє собою кожен з інгредієнтів і як він діє.

Корінь еврікоми довголистої (Корінь Тонгкат™)

Це наукова назва малазійського рослини Euricoma Longifolia Jack, яке місцеві називають Корінь Алі, або Посох Алі. У цій місцевості рослина сторіччями використовувалося для загального оздоровлення організму та підвищення статевого потягу. Дія кореня багаторазово перевищує ефект усіх існуючих аналогів. З цієї причини дана добавка є безперечним лідером на ринку. Еврікома не тільки підвищує секрецію тестостерону клітинами Лейдіга, але також має чарівну властивість звільняти т.зв. "пов’язаний" тестостерон. У нас в крові циркулює особливий клейкий білок глобулін, який "чіпляє" молекули тестостерону й інших гормонів і робить їх неактивними. Так організм захищається від можливого надлишку гормонів у кров’яному руслі. Ця дія еврікоми значно підвищує рівень вільного тестостерону.

Екстракт кори йохимбе:

Фізіологічна дія йохимбе (лат. Pausinystaliajohimbe чи Corynantheyohimbe) базується перш за все розширенням судин, в першу чергу в зоні малого тазу як в чоловіків так і в жінок. Це сексуальний стимулятор сприяє виробленню чоловічих статевих гормонів, а як активний синоліптик та адреноблокатор стимулює кровообіг до органів та слизових малого тазу, таким чином подовжуючи та посилюючи ерекцію.

Одночасно дія йохимбе стимулює зону спинного мозку, особливо його нервових вузлів, які керують ерекцією. Тим самим сприяє посиленню сексуальних відчуттів та оргазму , провокує легку зміну свідомості та приємну ейфорію як наслідок.

Екстракт кори муірапуама є:

Муірапуама – лікарська рослина родом з Бразилії. Як  засіб для стимуляції потенції традиційно використовується жителями Південної Америки , а у сьогоденні зростає його популярність як потужний афродозіяк - посилювач потенції, тонізуючий засіб та стимулятор нервової системи.

Також його використовують як засіб для покращення настрою та стимулятор сексуальності для людей схильних до депресії та стресу. Адже дуже часто низька сексуальна активність свідчить, що особа знаходиться на початковій або середній стадії депресії.

Екстракт кореня женьшеню:

Також називають коренем життя, проте навіть стародавні легенди не змогли передати всіх чудових лікарських властивостей цієї рослини. Женьшень має найширший спектр дії на людський організм. Останні досліди показали, що глікозиди женьшеня, які знаходяться в живих клітинах, при напрузі (наприклад, м’язовому) допомагають виробляти організмом гормони захисту від шкідливих впливів, замінюючи собою право розпорядитися енергії м’язів. При цьому дія женьшеня таке, що воно передбачає використання допоміжних лікарських засобів.

С Тонгкат капс №30 Хелсиклопедия покупают

Здоровье, дарованное природой