№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Спираль Нова плюс Т380 Ag Normal (Cu380+Ag)

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Спираль Нова плюс Т380 Ag Normal (Cu380+Ag)
Цена
Уточняйте наличие
612,70 грн.
Производитель: Eurogine S.L. (Испания)
Состав:
не указан.

Инструкция Спираль Нова плюс Т380 Ag Normal (Cu380+Ag) Показать полностью

Внутрішньоматкова спіраль Novaplus T 380 Ag Normal (Cu 380 + Ag) (мідь + срібло)

Внутрішньоматкова спіраль Novaplus T 380 Ag Normal - контрацептив внутрішньоматковий, для запобігання непередбаченої вагітності. Прилад має форму спіралі, поміщається в матку. Прилад використовується для скорочення кількості абортів і зменшення випадків небажаної вагітності.

Внутрішньоматкова спіраль впливає на швидкість сперматозоїдів, уповільнює процес руху яйцеклітини в матку і перешкоджає впровадженню вже заплідненої яйцеклітини в порожнину матки.

Сьогодні, якщо вірити даним статистики, внутрішньоматкову контрацепцію вибирає переважна кількість жінок в Києві. Свою популярність спіраль отримала завдяки високому відсотку ефективності - 98%. Після вилучення спіралі з матки, жінка знову знаходить можливість завагітніти.

Сучасні спіралі з срібним серцевиною запобігають утворенню корозійного ефекту, а це подовжує термін експлуатації приладу в цілому.

Основні переваги та особливості Novaplus T 380 Ag Normal

Сердечник, виконаний з срібла, перешкоджає пошкодженню мідної обмотки, що продовжує термін дії контрацептивних функцій спіралі. Іони срібла забезпечують захист від запальних ефектів та інших проблемних процесів.

Т-подібна форма забезпечує максимально надійне кріплення спіралі, дозволяє приладу не завдавати шкоди матці в цілому. Імовірність зміщення або випадання спіралі з такою формою прирівнюються до нуля. За останні роки надійність Т-образних спіралей зросла, і застосовувати їх стало набагато простіше.

Для використання даних спіралей необхідно отримати кваліфіковану медичну консультацію, тому перш ніж купити засіб, необхідно переконатися у Вашого лікаря, що саме цей вид контрацепції Вам підійде.

Опис: пластиковий стрижень обмотаний мідним дротом з серерянним сердечником. Площа мідного покриття становить 380 мм², срібло - 94,89 мм²

Тип: Т - образна.

Переваги: ​​Срібний сердечник спіралі запобігає порушення мідної обмотки контрацептиву, схильною до корозії при контакті з внутрішньоматкової рідиною, тим самим продовжуючи контрацептивний ефект спіралі.

С Спираль Нова плюс Т380 Ag Normal (Cu380+Ag) покупают

Здоровье, дарованное природой