№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
 • да, устраивают
 • цены приемлемые, но есть дешевле
 • дорого, но устраивают
 • нет, не устраивают

Хеппидерм Плюс крем туба 20 г

 1. Главная
 2. »
 3. Товар
Хеппидерм Плюс крем туба 20 г
Цена
для интернет заказа
49,56 грн.
Производитель: Здоровье ООО ФК (Украина, Харьков)
Состав:
Декспантенол, 50мг/г
Бензалкония хлорид, 0.5мг/г
Хлоргексидина глюконат 20%, 38.8мг/г

Комплексный препарат (бензалкония хлорид + декспантенол + хлоргексидин) для лечения мелких ссадин, царапин, порезов, расчесов, трещин кожи, мелких ожогов и профилактики их инфицирования, для лечения трещин сосков у кормящих грудью, для лечения инфекций кожи, в частности вторично инфицированных экзем и нейродермитов, в комбустиологии для лечения гранулирующих ожоговых ран, подготовки их к аутодермопластике и после пластических операций для улучшения приживления кожных трансплантатов, а также в хирургии для лечения ран различной локализации и генеза, в т.ч. послеоперационных ран, трофических язв и пролежней в фазе регенерации (2 фаза раневого процесса), в радиационной медицине для лечения лучевых язв в фазе регенерации.

Инструкция Хеппидерм Плюс крем туба 20 г Показать полностью

Хепідерм Плюс 

Склад лікарського засобу

діючі речовини: 1 г препарату містить: декспантенолу 50 мг, бензалконію хлориду 0,5 мг; хлоргексидину диглюконату розчину 38,8 мг;

допоміжні речовини: спирт цетостеариловий; поліетиленгліколю (макроголу) стеарат; олія рицинова поліетоксильована, гідрогенізована; DL-пантолактон; пропіленгліколь; олія мінеральна; парафін білий м’який; вода очищена.

Лікарська форма

Крем.

Крем від білого до майже білого кольору однорідної консистенції.

Фармакотерапевтична група

Дерматологічні засоби. Препарати, що сприяють загоюванню (рубцюванню) ран. Код АТС D0ЗА X50.

Крем чинить ранозагоювальну, протизапальну, антибактеріальну, протигрибкову дію.

Декспантенол  у клітинах шкіри швидко перетворюється на пантотенову кислоту (вітамін В5) і діє як вітамін. Пантотенова кислота є компонентом життєво необхідного коензиму А, який відіграє провідну роль у метаболізмі клітини. Таким чином, декспантенол сприяє формуванню та загоєнню пошкоджених ділянок шкіри і слизових оболонок, підвищує гідратацію рогового шару шкіри, покращує бар’єрні функції шкіри, прискорює мітоз, збільшує міцність колагенових волокон.

Хлоргексидин - антисептик, який добре переноситься і чинить бактерицидну дію щодо грампозитивних бактерій, особливо чутливих до штамів Staphylococcus aureus – мікроорганізмів, які найчастіше пов’язані зі шкірними інфекціями. Меншою мірою хлоргексидин активний щодо грамнегативних патогенних мікроорганізмів. Деякі різновиди Pseudomonas і Proteus є стійкими до хлоргексидину. Препарат активний щодо грибів Саndida albicans і деяких інших. При місцевому застосуванні препарат запобігає інфікуванню поверхні рани.

Бензалконію хлорид - четвертинна амонієва сполука, яка чинить антисептичну й протимікробну дію. Бензалконію хлорид чинить бактерицидну дію на широкий спектр грампозитивних і грамнегативних бактерій. Проявляє активність відносно ентерококів, гонококів, стафілококів, коринебактерій, грибів роду Candida, вірусу герпесу типу II, цитомегаловірусу і ВІЛ, хламідій і трихомонад.

Оригінальний склад препарату забезпечує підвищення ступеня виразності антимікробної дії.

Фармакокінетика.

Декспантенол при зовнішньому застосуванні швидко абсорбується шкірою. В клітинах шкіри декспантенол швидко перетворюється в пантотенову кислоту і поповнює запаси цього вітаміну в організмі. При надходженні до системного кровотоку пантотенова кислота зв’язується з протеїнами плазми (β-глобуліном та альбуміном). Пантотенова кислота не зазнає біотрансформації, вона видаляється незміненою (60-70 % виводиться із сечею, решта – з фекаліями).

Абсорбція хлоргексидину крізь непошкоджену шкіру не виявлена. У немовлят, яких купали в миючому 4 % розчині хлоргексидину глюконату, спостерігались низькі концентрації хлоргексидину в крові (1 мкг/мл).

Бензалконій не абсорбується непошкодженою шкірою та слизовими оболонками, при застосуванні в рекомендованих дозах не проникає в плазму крові та грудне молоко.

Показання для застосування

Препарат ХепіДерм Плюс застосовують місцево за такими показаннями:

 • для лікування дрібних саден, подряпин, порізів, розчосів, тріщин шкіри, дрібних опіків та профілактики їхнього інфікування;
 • для лікування тріщин сосків у жінок, які годують груддю;
 • для лікування інфекцій шкіри, зокрема вторинно інфікованих екзем та нейродермітів;
 • у комбустіології для лікування гранулюючих опікових ран, підготовки їх до аутодермопластики і після пластичних операцій для поліпшення приживлення шкірних трансплантатів;
 • у хірургії для лікування ран різної локалізації і генезу, у тому числі післяопераційних ран, трофічних виразок і пролежнів у фазі регенерації (2 фаза ранового процесу);
 • у радіаційній медицині для лікування променевих виразок у фазі регенерації.

Протипоказання

Препарат не слід застосовувати при підвищеній індивідуальній чутливості до будь-якого з його компонентів.

Препарат заборонено наносити на перфоровану барабанну перетинку.

Препарат не можна застосовувати для лікування інфікованих ран з рясною гнійною ексудацією в першій фазі процесу загоєння ран. Застосування крему можливе тільки після ліквідації гнійної інфекції та переходу запального процесу у фазу регенерації.

Препарат не слід застосовувати при алергічних захворюваннях та гемофілії.

Особливі застереження

Тільки для зовнішнього застосування.

Не застосовувати навколо очей та вух. Не застосовувати для обробки ротової порожнини та великої площі тіла.

При випадковому потраплянні в очі слід промити їх великою кількістю проточної води.

Якщо розміри рани протягом 10–14 днів залишаються великими або рана не загоюється, слід переглянути призначення препарату.

ХепіДерм Плюс не рекомендується застосовувати для обробки подразнень шкіри, імовірність інфікування яких є низькою.

Застосування у період вагітності або годування груддю

У період вагітності слід уникати застосування крему на великі поверхні шкіри, оскільки дані щодо контрольованих досліджень за участю вагітних жінок відсутні.

Жінкам у період годування груддю перед годуванням дитини залишки крему необхідно видалити за допомогою чистих м’яких серветок, а соски і шкіру біля сосків обмити теплою кип’яченою водою.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Не впливає.

Діти

Препарат застосовують дітям віком від 1 року.

Спосіб застосування та дози

Крем застосовують місцево.

Частоту нанесення крему та тривалість лікування визначає лікар індивідуально, залежно від перебігу захворювання, ефективності та переносимості терапії.

Дорослим і дітям віком від 1 року препарат наносять тонким шаром один або кілька разів на добу, залежно від потреби, на попередньо очищені уражені ділянки шкіри. Дозу препарату встановлюють індивідуально, залежно від площі ураженої ділянки. За необхідності можуть бути застосовані оклюзійні пов’язки.

Зазвичай препарат слід застосовувати до повного загоювання ран і ліквідації запального процесу.

Передозування

При місцевому застосуванні препарату про випадки передозування не повідомлялося.

Побічні ефекти

Препарат зазвичай добре переноситься. Побічні ефекти виникають рідко у вигляді відчуття легкого печіння або алергічних реакцій (свербіж, кропив’янка), контактний дерматит, алергічний дерматит, еритема, екзема, висип, подразнення шкіри, пухирці.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії

Декспантенол може підсилювати дію деполяризуючих міорелаксантів (суксаметонію хлориду, декаметонію броміду) і зменшувати дію недеполяризуючих міорелаксантів (тубокурарину хлориду) у зв’язку зі здатністю стимулювати синтез ацетилхоліну.

Хлоргексидин не сумісний з омилювальними речовинами та іншими аніонними сполуками.

Бензалконію хлорид не сумісний з милами та іншими аніонними сурфактантами, а також з цитратами, йодидами, нітратами, перманганатами, саліцилатами, солями срібла та тартратами.

ХепіДерм Плюс не рекомендується застосовувати одночасно з іншими антисептиками, щоб запобігти їх взаємному впливу (протидії або інактивації).

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

Крем по 20 г, по 40 г або по 100 г в тубі у коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

С Хеппидерм Плюс крем туба 20 г покупают

АптекаАдрес, телефонЦена в аптеке
Аптека гормональных препаратов №1
Ограниченное количество

Адрес: бул. Леси Украинки, 9.

Удобная парковка

Аптека работает круглосуточно

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

47,81
Аптека гормональных препаратов №5
Ограниченное количество

Адрес: ул. Василия Липковского, 25 (Урицкого, 25)

Аптека работает круглосуточно

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

49,56
Аптека гормональных препаратов №7

Адрес: ул. Вадима Гетьмана, 46/2

Аптека работает круглосуточно

Телефон круглосуточной справки и резервирования:

(044) 520-03-33

50,75
Здоровье, дарованное природой