№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Систейн средство для увлажнения глаз гелевый раствор 10 мл

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Систейн средство для увлажнения глаз гелевый раствор 10 мл
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Алкон Лабораториз (США)
Состав:
Лоратадин, 0.01г
Средство для увлажнения глаз,

Инструкция Систейн средство для увлажнения глаз гелевый раствор 10 мл Показать полностью

Сістейн засіб для зволоження очей гелевий 

Форма відпустки гелевого розчину сістейн - засіб  для зволоження 10 мл, звична для більшості офтальмологічних засобів і має вигляд невеликого флакона з вузьким наконечником для закапування рідини в очі. Вміст пластикового флакона ємністю 10 мл стерильно і герметично упаковано. Після розтину захисного ковпачка краплі необхідно використати протягом трьох місяців, слід уникати контакту наконечника зі слизовою ока при закапуванні та іншими нестерильними поверхнями щоб уникнути забруднення гелевого розчину.

Коротка інструкція із застосування препарату сістейн:

Не рекомендується використовувати офтальмологічний засіб сістейн особам, з індивідуальною непереносимістю компонентів лікарського препарату, повний список яких міститься у відповідному розділі опису продукту.

Застосування гелевого розчину сістейн рекомендовано для усунення симптоматики сухості очей будь-якого ступеня тяжкості.

Краплі рівномірно розподіляються по поверхні ока, зволожуючи і надійно захищаючи слизову від зовнішніх пошкоджень. Згідно з офіційною інструкцією, закапувати гелевий розчин сістейн слід вранці та ввечері, а також протягом дня в міру необхідності. Препарат можна використовувати для усунення дискомфорту при носінні контактних лінз. В цьому випадку закопувати по 1-2 краплі засіб слід в кожне око до і після носіння лінз.

На відміну від більшості аналогів сістейн, представлених звичайними краплями, гелевий розчин має більш густу консистенцію. Завдяки цьому дія медпрепарату сістейн зберігається значно довше, що вже встигли оцінити споживачі України. Однак, відгуки до офтальмологічного засобу сістейн вказують і на деякі мінуси препарату. Респонденти відзначають, що дане медикаментозний засіб довго розподіляється по поверхні ока і доводиться часто моргати, при цьому втрачається чіткість зору на деякий час, а надлишки засобу доводиться періодично прибирати гігієнічної серветкою. Це ускладнює використання крапель жінками в денний час, оскільки макіяж очей може бути зіпсований.

На користь гелевих крапель сістейн говорить їх економічність і відносно невисока вартість. Перед використанням офтальмологічного засобу рекомендується проконсультуватися з лікарем і припинити використання лікарського препарату при виникненні зайвої сльозоточивості або почервоніння очей.

С Систейн средство для увлажнения глаз гелевый раствор 10 мл покупают

Здоровье, дарованное природой