№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Сок Агуша Яблоко остветленный 200 мл

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Сок Агуша Яблоко остветленный 200 мл
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Вимм-Билль-Данн (Россия)
Состав:
не указан.

Детские соки Агуша в картонной упаковке из гипоаллергенных сортов фруктов.Сок Агуша яблоко осветленное 200 мл разрешается детям от 4 месяцев.

Инструкция Сок Агуша Яблоко остветленный 200 мл Показать полностью

Сік Агуша Яблуко освітлений

Фруктові та овочеві соки вводяться в раціон малюка найпершими на додаток до грудного молока або його заміннику. Сік такий же рідкий, як грудне молоко, відрізняється легкою засвоюваністю, збагачує раціон крихти новими для нього корисними харчовими речовинами, в яких він потребує, - глюкозою, фруктозою, органічними кислотами (лимонної, яблучної), вітаміном С, залізом, калієм. У соках міститься найбільша кількість вітамінів і мінералів.

З огляду на несприятливу екологічну обстановку, доцільно вводити в раціон малюка натуральні соки промислового виробництва. До соків для самих маленьких пред'являються найсуворіші вимоги, тому що здоров'я маленької дитини спирається саме на безпечне повноцінне харчування.

Cпочатку  рекомендується вводити в раціон малюка соки тільки з одного виду плодів, монокомпонентні, а коли він стане старшою, урізноманітнити його харчування змішаними соками. Так можна буде відразу виявити алергічні та інші неадекватні реакції малюка на даний сік. Введення будь-якого соку потрібно починати з 1/2 чайної ложки. Кількість соку в раціоні дитини збільшується поступово і до кінця першого року життя досягає 50-100 мл на день. Через 2-3 тижні після того, як малюк освоїться з соком, можна запропонувати йому фруктове пюре.

Продукти Агуша приготовлені виключно з натуральних продуктів і містять все необхідне для здорового росту і розвитку дитини. Офіційно торгова марка Агуша була зареєстрована в 2001 році, ставши першою маркою дитячого харчування в Росії. З 2005 року розробка всіх продуктів для дітей раннього віку ведеться в спеціалізованому науковому центрі за участю найвідоміших фахівців з харчування ГУ НДІ харчування РАМН, а клінічна апробація проводиться в провідних наукових медичних установах Росії. В області наукових розробок та участі в тематичних конгресах і конференціях Агуша співпрацює з провідними фахівцями ГУ НДІ харчування РАМН, Наукового центру здоров'я дітей РАМН, Союзом педіатрів Росії, а також Міжнародним Фондом охорони здоров'я матері і дитини.

Освітлений сік Агуша Яблуко виготовлений з гіпоалергенних сортів фруктів. Яблуко містить величезну кількість корисних речовин, перш за все вітамін С і пектини. Підсилює кровотворення, виводить камені з нирок, очищає організм від токсинів, знижує рівень холестерину в крові, регулює вуглеводний обмін, відновлює кишкову флору.

Склад: сік яблучний, вітамінний премікс.

Не містить цукру, консервантів, барвників і штучних добавок.

Енергетична цінність: 44 ккал.

Умови зберігання:

Термін зберігання: 12 місяців.

Зберігати при температурі від 0 ° С до + 25 ° С при відносній вологості повітря не більше 75%.

Відкриту упаковку зберігати в холодильнику не більше доби.

С Сок Агуша Яблоко остветленный 200 мл покупают

Здоровье, дарованное природой