№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Стикс Крем Зверобой-Гаммамелис для жирной кожи лица 50 мл 160

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Стикс Крем Зверобой-Гаммамелис для жирной кожи лица 50 мл 160
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель:
Состав:
не указан.

Дренажный крем подходит для ухода за пористыми и проблемными участками жирной кожи. Освежающая сывороточная текстура очищает, отбеливает, сокращает поры, устраняя воспаление и раздражение. Восстанавливает гидролипидный баланс и иммунный барьер эпидермиса жирной обезвоженной кожи. В первые 2 недели применения данного крема возникает естественная реакция (салотечение), исчезающая по мере очищения пор.

Инструкция Стикс Крем Зверобой-Гаммамелис для жирной кожи лица 50 мл 160 Показать полностью

Крем для обличчя Звіробій - Гамамеліс

Дія: підходить для догляду за пористими і проблемними ділянками жирної шкіри. Освіжаюча сироваткова текстура очищає, відбілює, скорочує пори, усуваючи запалення і подразнення. Відновлює гідроліпідний баланс і імунний бар'єр епідермісу жирної збезводненої шкіри. У перші 2 тижні застосування цього препарату виникає природна реакція (салотечіння), зникаюча в міру очищення пор.

Склад: масло календули, авокадо, паростків пшениці, екстракт звіробою, екстракт гамамелісу, ромашки, водні витяжки хмелю, череди, липи, ефірну олію бергамоту, лимона, гвоздики і герані, лимонний сік.

Застосування: підходить для щоденного догляду як захисний крем на день, так і як відновлюючий на ніч. Невелика кількість крему розподілити м'якими масажними рухами по всьому обличчю після вмивання.

С Стикс Крем Зверобой-Гаммамелис для жирной кожи лица 50 мл 160 покупают

Здоровье, дарованное природой