№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Стикс Део-кристал 80 г 12472

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Стикс Део-кристал 80 г 12472
Цена
Уточняйте наличие
339,98 грн.
Производитель:
Состав:
не указан.

Дезодорант Кристал обладает антисептическим, противогрибковым, кровоостанавливающим и подсушивающим действием, не допускает появления неприятного запаха, действует более 24 часов,  не содержит алкоголя и отдушек и не имеет аромата, не оставляет следов на одежде, не закупоривает поры. В составе дезодоранта водорастворимые минералы алюминоамониевых и алюминокалиевых квасцов горных термальных источников Австрии. Для применения достаточно смочить поверхность кристалла водой и тщательно обработать участки кожи, склонные к избыточному потоотделению (подмышки, ладони, подошвы, лоб, кожные складки, паховую область).

Инструкция Стикс Део-кристал 80 г 12472 Показать полностью

Стікс Део-кристал 

 
Опис 
Сучасний темп життя вимагає багато життєвих сил і енергії. Часом дуже складно встигнути все за 24 години, і при цьому виглядати чудово, відчуваючи свіжість і чистоту. Одне з головних зброй в боротьбі з потом і неприємним запахом вважається дезодорант. Він перешкоджає розмноженню бактерій, поглинає природні запахи людського тіла і нав'язливий запах поту. Сучасні дезодоранти містять бактерицидні та дезінфікуючі добавки, які знищують мікроорганізми і перешкоджають самому появи неприємного запаху.
 
Новий дезодорант , виконаний у формі кристала, створений на основі інноваційного абсорбуючої комплексу, що гарантує надійний захист від поту. Завдяки мікроскопічним частинкам мінеральної солі продукт буде контролювати процес потовиділення, попереджаючи появу неприємного запаху і запальних реакцій. Кришталевий дезодорант підходить для всіх типів шкіри. Приємний, ніжний аромат кошти подарує відчуття свіжості і бадьорості на цілий день.
 
Спосіб застосування: Змочити поверхню кристала водою, обробити нею пітливість ділянки тіла.
Після застосування кристал висихає самостійно.
 
Склад: алюмокалієві і алюмоаммонієві квасці.

С Стикс Део-кристал 80 г 12472 покупают

Здоровье, дарованное природой