№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Эксилор карандаш-маркер для ногтей

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Эксилор карандаш-маркер для ногтей
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Oystershell NV ,Бельгия
Состав:
не указан.

Используется как местное профилактическое и вспомогательное средство при грибковых поражениях ногтей. Действует за счёт снижения рН ногтя, создавая, таким образом, среду, не подходящую для роста грибов. Способ применения: с профилактической целью наносить карандаш на ногти после каждого посещения общественных мест (бассейны, бани, отели, душевые и др.); для лечения кожи от грибковой инфекции, для предупреждения распространения инфекции на ногти, необходимо одновременно наносить карандаш на ногти 2 раза в день (утром и вечером). Также можно наносить на пораженные ногти. Не наносить на ноготь, покрытый лаком. Иногда после нанесения карандаша под ногтём может возникнуть ощущение щекотки: это означает, что карандаш действует. После высыхания ногтя (через 1-2 минуты) можно одевать носки и/или обувь. Одного карандаша хватает на 400 нанесений.

Инструкция Эксилор карандаш-маркер для ногтей Показать полностью

Ексилор карандаш-маркер 

Склад: оцтова кислота, етіллактат, вода (7%), поліетиленгліколь, діметілізосорбіт, амонію метакрилат сополімер (не містить парабенів).

Форма випуску: олівець-маркер, всередині просочений прозорою рідиною з легким характерним запахом, який після висихання не залишає ніяких слідів.

Характеристика: Excilor (Ексілор) пригнічує і зупиняє розвиток грибка нігтів. Застосовується як місцеве профілактичне і допоміжний засіб при грибкових ураженнях нігтів.

Грибкова інфекція є досить чутливою до зміни мікросередовища всередині нігтя. Завдяки спеціальній формулі активна речовина швидко проникає, а етіллактат проводить його по всій товщині нігтьової пластини. Таким чином, Ексілор дуже швидко знижує рН нігтя, створюючи середовище, несприятливу для росту грибів. Завдяки цьому Ексілор підвищує стійкість організму до дії несприятливих чинників навколишнього середовища, попереджає прогресування хворобливого процесу і його можливі ускладнення. Регулярне застосування Ексілора контролює мікросередовище нігтя, окислюючи нігті і нігтьове ложе, отже, робить його несприятливим для подальшого розвитку грибів. Ефективність Ексілора перевірена клінічно.

Рекомендації щодо  використання: з профілактичною метою для підтримки здорового стану нігтів після кожного відвідування місць загального користування рекомендується наносити на нігті Ексілор.

Лікування при грибковоій інфекції шкіри, для попередження поширення інфекції на нігті слід одночасно наносити Ексілор на нігті 2 рази на добу (вранці і ввечері). Необхідно продовжувати приймання Ексілор протягом всієї тривалості курсу лікування шкіри. 

Ексілор також можна наносити на уражені нігті.

Перед застосуванням олівця-маркера Ексілор слід очистити ніготь; повністю видалити лак, відкрити захисний ковпачок і повністю покрити ніготь Ексілором, особливо його вільний край. При застосуванні не слід натискати з силою на олівець-маркер.

Після нанесення Ексілор швидко проникає в ніготь, іноді під нігтем може виникати відчуття лоскоту: це проявляється дію Ексілора.

Після висихання нігтя (через 1-2 хв) можна надіти шкарпетки і / або взуття. Після кожного нанесення олівець-маркер Ексілор слід повністю закривати для попередження випаровування.

Переносимість засобу оцінена в дерматологічних дослідженнях і може вважатися дуже хорошою.

Протипоказання: підвищена чутливість до компонентів препарату. Ексілор не можна наносити на поверхню рани. Не застосовувати для лікування очей.

Побічні ефекти: при застосуванні Ексілора дуже рідко може виникати відчуття печіння, свербіння або слабко локалізованого болю. Якщо зазначені відчуття не припиняються або посилюються, слід припинити застосування засобу.

Особливі вказівки: ексілор призначений тільки для зовнішнього застосування. Не застосовувати при гіперчутливості або алергії на будь-який з компонентів.

Слід уникати потрапляння розчину в очі, ротову порожнину і на відкриті рани. При попаданні в очі або на слизову оболонку - ретельно промити водою.

Якщо симптоми хвороби не припиняються або посилюються, слід проконсультуватися з лікарем.

Немає клінічних даних щодо застосування Ексілора у дітей, в період вагітності та годування груддю.

Хворим на цукровий діабет слід регулярно проводити консультації з лікарем про стан здоров'я нігтів і можливості застосування Ексілора.

Не застосовувати препарат Ексілор після закінчення терміну придатності (див. На упаковці).

Умови зберігання: при кімнатній температурі, берегти від тепла або прямих сонячних променів. Використаний олівець-маркер не кидати у вогонь.

С Эксилор карандаш-маркер для ногтей покупают

Здоровье, дарованное природой