№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Презерватив Долфи 3 в 1 №3

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Презерватив Долфи 3 в 1 №3
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Медпак (Украина)
Состав:
не указан.

Презервативи анатомічної форми з ребристо-точкової структурою. «Забійний» мікс з поперечних ребер, дражливих пупиришків і анатомічного контуру зробить Ваш секс пристрасним і темпераментним.

Инструкция Презерватив Долфи 3 в 1 №3 Показать полностью

Презервативи Dolphi 3в1 №3 ребристо-точкові

Презервативи анатомічної форми з натурального латексу з ребристо-точкової структурою, в силіконової мастилі, з накопичувачем.

«Забійний» мікс з поперечних ребер, дражливих пупиришків і анатомічного контуру допоможе зробити ваш секс пристрасним і темпераментним.

Розташовані на поверхні ребра і точки забезпечують додаткову стимуляцію, доставляючи виняткове задоволення обом партнерам.

Презервативи перевірені електронікою на міцність, відносне подовження, підвищену температуру, вологість і цілісність. Відповідають міжнародним стандартам ISO, WHO і європейським стандартом En600. ГОСТ 4645-81. Дерматологами.

Використання лубрикантів (гелів-мастил Dolphi) з презервативами може збільшити насолоду від сексу. Всі лубриканти Dolphi безпечні для використання з презервативами (на відміну від мастил на масляній основі, які можуть пошкодити презерватив).

С Презерватив Долфи 3 в 1 №3 покупают

Здоровье, дарованное природой