№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Фитобальзам от трещин на ступнях и пятках 50 мл

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Фитобальзам от трещин на ступнях и пятках 50 мл
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Золотоношская ПКФ ОАО (Украина, Золотоноша)
Состав:
не указан.

Создан на основе природных составляющих: эфирного масла чайного дерева, масла расторопши и экстракта шалфея. Проникая в глубокие слои кожи активные компоненты стимулируют микроциркуляцию и обменные процессы в клетках тканей, что ведет к восстановлению липидного слоя проблемной кожи. Масло чайного дерева обладает выраженным противомикробным и противогрибковым действием, что позволяет избавиться от грибков и патогенных микроорганизмов на коже стопы. Небольшое количество фитобальзама наносить массирующими круговыми движениями на ступни ног 1-2 раза в день.

Инструкция Фитобальзам от трещин на ступнях и пятках 50 мл Показать полностью

Фітобальзам косметичнийпри тріщинах наступняхі п'ятах

з ефірною олією чайного дерева і екстрактом шавлії

Фітобальзам при тріщинах на ступнях і п'ятах створений на основі природних складових: ефірного масла чайного дерева, масла розторопші і екстракту шавлії. Проникаючи в глибокі шари шкіри активні компоненти стимулюють мікроциркуляцію та обмінні процеси в клітинах тканин, що веде до відновлення ліпідного шару проблемної шкіри. Масло чайного дерева має виражену протимікробну і протигрибкову дію, що дозволяє позбутися від грибків і патогенних мікроорганізмів на шкірі стопи.

Властивості: сприяє швидкому й ефективному усуненню тріщин і натертостей на ступнях і п'ятах. Пом'якшує, живить і дезодорує шкіру ніг.

Склад: вода дистильована, екстракт шавлії, пропіленгліколь, олія розторопші рослинне, карбопол, масло ефірне чайного дерева, триетиленгліколь, імідазолідиніл сечовини, метилпарабен, пропілпарабен, дегідроацетовая кислота.

Ефірна олія чайного дерева-має антисептичну і протизапальну дію широкого спектру дії. Ефективно при гострих і хронічних запаленнях шкіри. Усуває тріщини, запальні інфільтрати на шкірі. Надає так само регенеруючу дію на шкіру, усуваючи роздратування, набряклість, свербіж, почервоніння. Відновлює колір шкіри.

Масло розторопші  пом'якшує, живить і регенерує шкіру.

Екстракт шавлії  має пом'якшувальну дію, заспокоює шкіру, знімає роздратування, служить ідеальним захистом від пересихання і розтріскування.

Спосіб застосування: невелику кількість фітобальзамів наносити масажними круговими рухами на ступні ніг 1-2 рази на день. У разі необхідності на оброблену ділянку шкіри накласти теплий компрес, просочений фітобальзамом.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, що входять до складу фітобальзамів.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці далеко від прямих сонячних променів і джерел тепла при температурі не нижче + 5 ° С і не вище + 25 ° С.

Запобіжні заходи: у вмпадку попадання в ротову порожнину, очі, на слизові оболонки промити великою кількістю води.

Для зовнішнього застосування.

С Фитобальзам от трещин на ступнях и пятках 50 мл покупают

Здоровье, дарованное природой