№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Солгар Кангавитес с витамином С таб 100 мг №90 апельсин

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Солгар Кангавитес с витамином С таб 100 мг №90 апельсин
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Солгар Витамин энд Херб (США)
Состав:
не указан.

Рекомендуется в качестве биологически активной добавки к пище – дополнительного источника витамина С. Витамин С, укрепляет иммунную систему, и способствует снижению заболеваемости инфекционными заболеваниями и уменьшению продолжительности заболевания. Витамин C повышает активность лейкоцитов. Кроме того, он обладает сильными антиоксидантными свойствами. Применять взрослым и детям старше 3 лет: по 1 таблетке в день во время еды.

Инструкция Солгар Кангавитес с витамином С таб 100 мг №90 апельсин Показать полностью

Солгар Кангавітес з вітаміном С

Жувальні таблетки для дітей - вітамін С.

Вітамін С має антиоксидантні властивості і підтримує імунну систему. Також він сприяє зміцненню сполучної тканини м'язів та шкіри, загоєнню ран і прискореному розвитку кісток. Вітамін С допомагає підвищити імунітет, опірність організму інфекціям та необхідний для профілактики ГРВІ, застуди та грипу. Здатність скоротити важкість перебігу і тривалість застуди підтверджена у багатьох наукових працях. Вітамін С бере участь у виробленні таких ефірних (ессенціальних) речовин, як ферменти і гормони. Жувальні таблетки Кангавітес з вітаміном С 100 мг зі смаком апельсину містять оптимальну для дітей дозу вітаміну С і мають приємний апельсиновий смак. Кангавітес з вітаміном С 100 мг зі смаком апельсину  виробляється виключно з натуральних інгредієнтів без додавання будь-яких штучних барвників, ароматизаторів або консервантів і відповідає найвищим світовим стандартам якості.

Рекомендації щодо застосування:

вживати дітям з 6 років по 1 жувальній таблетці на день під час прийому їжі, дорослим по 2 жувальній таблетки на день під час прийому їжі.

Форма випуску:

90 таблеток.

С Солгар Кангавитес с витамином С таб 100 мг №90 апельсин покупают

Здоровье, дарованное природой