№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Солгар Глюкозамин с хондроитином Плюс таб №75

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Солгар Глюкозамин с хондроитином Плюс таб №75
Цена
Уточняйте наличие
1166,16 грн.
Производитель: Солгар Витамин энд Херб (США)
Состав:
не указан.

Биологически активная добавка к пище является дополнительным источником глюкозамина сульфата, хондроитинсульфата, витамина С и марганца. Назначается для улучшения функционального состояния суставов и хрящей. Применять взрослым по 1 таблетке 3 раза в день во время еды.

Инструкция Солгар Глюкозамин с хондроитином Плюс таб №75 Показать полностью

Солгар Глюкозамін з хондроїтином 

Глюкозамін з хондроїтином плюс таблетки №75, Солгар / Solgar.

Солгар Глюкозамін-Хондроитин Плюс - біологічно активна добавка до їжі, призначена для поліпшення функціонального стану суглобів і хрящів

Рекомендований прийом забезпечує 143% добової потреби у вітаміні З, 125% в хондроітінсульфата, що не перевищує верхній допустимий рівень, а також 100% добової потреби в глюкозамін і 50% в Марганці.

Сульфат глюкозаміну грає важливу роль в утворенні тканин нігтів, сухожиль, шкіри, очей, кісток і зв'язок. Найважливішою фізіологічною функцією глюкозаміну в суглобах є забезпечення освіти хрящової тканини, а також постачання хрящів сірої, тобто він сприяє не тільки утворенню хрящів, а й їх харчування.

Сульфат хондроїтину - одне з найважливіших речовин для хрящів, кісток і сухожиль. Прийом хондроитина сприяє скороченню течії остеоартрозу зменшення болю в суглобах, зміцнення суглобів.

Сульфати глюкозаміна і хондроїтину можуть зменшувати окремі симптоми артриту: глюкозамін сприяє зменшенню больових симптомів, а хондроїтин уповільнює прогресування хвороби. Глюкозамін стимулює синтез глікозаміногліканів, а хондроїтин пригнічує ферменти, що руйнують хрящі. Поряд з цим, що міститься в препараті вітамін С підтримує структуру хрящової сполучної тканини, а марганець необхідний для нормальної здорової структури хряща.

Рекомендації до застосування:

Біологічно активна добавка до їжі є додатковим джерелом глюкозаміну сульфату, хондроітінсульфата, вітаміну С і марганцю.

Спосіб застосування:

Дорослим приймати по 1 таблетці на день під час їжі.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність, годування грудьми. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від + 15 ° С до + 30 ° C.

Термін придатності - 3 роки.

Форма випуску:

У банку з темного скла 75 таблеток.

Дана продукція не є препаратом медичного призначення.

С Солгар Глюкозамин с хондроитином Плюс таб №75 покупают

Здоровье, дарованное природой