№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Салфетки детские Памперс Сенс сменный блок №56

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Салфетки детские Памперс Сенс сменный блок №56
Цена
Уточняйте наличие
57,49 грн.
Производитель: Проктер энд Гембл (Германия)
Состав:
не указан.

Мягкие влажные салфетки Памперс, которые нежно очищают кожу ребенка и помогают сохранять ее природный защитный слой благодаря уникальному PH-нейтральному лосьону. Содержат экстракт ромашки и лосьон с алоэ, помогающие заботиться о здоровье кожи Вашего малыша. Идеально подходят для чувствительной кожи новорожденных.

Инструкция Салфетки детские Памперс Сенс сменный блок №56 Показать полностью

Вологі серветки Pampers Sensitive

М'які дитячі серветки Pampers - ніжні, як дотик мами.

Шкіра малюка має високу чутливість. Її стан може змінюватися до декількох разів на день, і тому організму важливо підтримувати її природний ph.

Щоб захистити шкіру малюка, природа створила найтонший природний захисний шар. Клінічно доведено, що він є важливим елементом природного бар'єру, що захищає від втрати вологи і впливу бактерій, і його порушення може призвести до висушування і почервоніння шкіри. Правильний догляд допомагає зберегти природний захист, щоб шкіра залишалася завжди здоровою і захищеною.

Важливим елементом догляду є очищення шкіри після зміни підгузника. Всі знають, що найчастіше малюкові миють попку з милом під краном води. Але не всім відомо, що часте використання води і мила може змінити природний ph баланс (~ 5.5) і порушити природний захисний шар шкіри. Це відбувається тому, що дитяче мило, що містить луг, при частому використанні сушить шкіру. Тому вода і мило при частому застосуванні не тільки змивають бактерії і небезпечні мікроорганізми, а й можуть пошкодити природний захисний шар шкіри.

Для щоденного догляду за шкірою малюка краще використовувати кошти, які не порушують природний захист шкіри, а навпаки допомагають зберігати її. Саме для цього були створені м'які вологі серветки Pampers®, які ніжно очищають шкіру дитини і допомагають зберігати її природний захисний шар завдяки унікальному ph-нейтрального (5.5) лосьйону. На відміну від мила і водопровідної води, лосьйон містить особливі компоненти: на 95% він складається з найчистішої води, а 5% включають цінні екстракти натуральних олій. Вони допомагають очищати шкіру малюка, зберігати її природний захист і надають лосьйону приємний запах.

С Салфетки детские Памперс Сенс сменный блок №56 покупают

Здоровье, дарованное природой