№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Калоприемник стомический двухкомпон ALTERNA 13191 60 мм р10-55 мм №5

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Калоприемник стомический двухкомпон ALTERNA 13191 60 мм р10-55 мм №5
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Колопласт
Состав:
не указан.

Инструкция Калоприемник стомический двухкомпон ALTERNA 13191 60 мм р10-55 мм №5 Показать полностью

Калоприймач Alterna 13191

Alterna пластина LongWear з фланцем 60 мм розроблена компанією Coloplast (Колопласт), Данія, для використання з будь-яким мішками моделі Алтерна. При виробництві пластини використано кріпильний кільце високої міцності, Curagard - особливий адгезив з тонкою краями. Міцність кріплення пластини LongWear забезпечується адгезивним клейовим шаром, прекрасно утримує пластину на поверхні шкіри.

Адгезів Curagard, дуже еластичний і тонкий, гармонійно адаптується до будь-яких рухів, облягає складки шкіри і забезпечує якісне кріплення. Це стало можливо завдяки термопластичних властивостей адгезивного шару. Під впливом природного тепла тіла адгезив розм'якшується і заповнює всі нерівності поверхні шкіри.

Серед достоїнств адгезивного матеріалу - захист шкіри від можливого контакту з агресивним виділенням кишечника і запобігання області стоми від роздратування. Незважаючи на ніжність, адгезивний шар чудово адсорбує вологу і продовжує час носіння двокомпонентного калоприймач Алтерна. Адгезів Curagard відноситься до матеріалів нового покоління і є власною розробкою компанії Колопласт.

С Калоприемник стомический двухкомпон ALTERNA 13191 60 мм р10-55 мм №5 покупают

Здоровье, дарованное природой