№ карточки:    Фамилия:
0шт.0,00грн.
Корзина
Подписка
Подписаться
Опрос
Устраивают ли Вас цены в нашей аптеке?
  • да, устраивают
  • цены приемлемые, но есть дешевле
  • дорого, но устраивают
  • нет, не устраивают

Тест на тропонин 1 (цельная кровь/сыворотка/плазма) CITO

  1. Главная
  2. »
  3. Товар
Тест на тропонин 1 (цельная кровь/сыворотка/плазма) CITO
Цена
Уточняйте наличие
Под заказ
Производитель: Фармасайнс Инк (Украина)
Состав:
не указан.

Инструкция Тест на тропонин 1 (цельная кровь/сыворотка/плазма) CITO Показать полностью

CITO TEST Troponin I

CITO TEST Troponin I - швидкий імунохроматографічний тест для якісного визначення тропоніну I з метою діагностики гострого інфаркту міокарда.

Матеріал - цільна кров.

Якщо Ви хочете швидко самостійно діагностувати інфаркт міокарда, не звертаючись до фахівців, в цьому Вам допоможе спеціальний тест CITO TEST Troponin I. Він допоможе Вам визначити захворювання і через кілька годин після того, що сталося, і навіть через кілька днів, коли рівень тропоніну I в крові буде значно перевищувати норму.

Чому тропонин I - важливий показник відмирання міокарда

Інші речовини, рівень яких підвищується в крові після захворювання, можуть свідчити і про інші проблеми Ваших органів, які жодним чином не пов'язані з серцем. Тропонин I міститься тільки в клітинах серцевих м'язів, що робить його кращим показником захворювання.

Як проводиться діагностика ішемічної хвороби серця тестом

Тропонин - білок - міститься тільки у внутрішніх клітинах м'язів серця - кардиомиоцитах. Коли ці клітини гинуть внаслідок інфаркту міокарда, тропонин виходить в загальний кровотік і тепер його рівень можна визначити в крові. Чому зручно використовувати саме тест, а не точний аналіз в клініці? Немає необхідності чекати прийому та результатів аналізу, адже навіть саме мізерна кількість тропонина I вже свідчить про інфаркт міокарда. Якщо Ви будете знати, що інфаркт міокарда має місце бути, можна звернутися в клініку за точним аналізом і почати лікування.

С Тест на тропонин 1 (цельная кровь/сыворотка/плазма) CITO покупают

Здоровье, дарованное природой